Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Wycombe
3P 1N 1I
11. mesto · 13 bodova
Forma · Notts County
0P 1N 4I
23. mesto · 7 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 83% / 60% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 4 — 4
9 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
73,1%
model procena
Liga 73,7% n=114
Domaćin kod kuće 83,3% n=6
Gost u gostima 80,0% n=5
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 17.10.2026. 16:00
Wycombe – Notts County
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
73,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Adams Park
Grad
High Wycombe

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Wycombe
11. mesto · 13 bodova
Notts County
23. mesto · 7 bodova
Wycombe je na svom terenu u Adams Parku ostvario pobedu od 2:0 protiv Notts Countyja u 11. kolu engleske League One. Detaljna analiza utakmice sa statističkim pregledom i formacijama.

Događaji nisu dostupni

54%
Ball Possession
46%
15
Total Shots
4
3
Shots on Goal
0
6
Shots off Goal
1
6
Blocked Shots
3
11
Shots insidebox
3
4
Shots outsidebox
1
9
Corner Kicks
3
2
Offsides
2
18
Fouls
11
1
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
0
Goalkeeper Saves
2
447
Total passes
388
366
Passes accurate
321
1.33
expected_goals
0.47
11
Free Kicks
18

Analiza tipova · Wycombe

League One · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Notts County

League One · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Wycombe kod kuće · Notts County u gostima · League One 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%
Wycombe 100,0% (6) · Notts County 100,0% (5)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
Wycombe 100,0% (6) · Notts County 100,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
100,0%
Wycombe 100,0% (6) · Notts County 100,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
81,8%
Wycombe 83,3% (6) · Notts County 80,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
81,8%
Wycombe 83,3% (6) · Notts County 80,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
81,8%
Wycombe 83,3% (6) · Notts County 80,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
81,8%
Wycombe 83,3% (6) · Notts County 80,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
81,8%
Wycombe 83,3% (6) · Notts County 80,0% (5)
Bolji uzorak
TipWycombe
kod kuće
Notts County
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
100,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
81,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
81,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
81,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
81,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
72,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
72,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
63,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
54,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
54,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Wycombe

Formacija: 3-5-2 · Trener: T. Hounsell
Startna postava 11
23C. HazardG
2J. GrimmerD
45A. HagelskjærD
26C. TaylorD
44F. OnyedinmaM
8C. Boyd-MunceM
4J. ScowenM
21Jamie MullinsM
3D. HarvieM
12C. WoodrowF
15J. WarehamF
Klupa 7
17D. CaseyD
20E. HendersonM
10L. LeahyM
5A. MorleyM
7Armando QuitirnaF
11Silko Amari Otieno ThomasF
33J. WildsmithG

Notts County

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: M. Paterson
Startna postava 11
1J. GibbonsG
12L. NessD
3R. McDonaldD
4J. BedeauD
2J. GibbonsM
6M. SandersM
15J. EvansM
25N. TsaroullaM
7C. RobertsM
27R. FinneranM
39L. NdlovuF
Klupa 7
11C. GrantM
9D. KanuF
17Maziar KouhyarM
14D. LipsiucM
18M. PalmerM
20S. RobertsonM
26I. Samuels-SmithD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 18.10.2026. 2 min čitanja

Wycombe - Notts County 2:0, League One 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 11. kola engleske League One za sezonu 2026, Wycombe je na stadionu Adams Park u High Wycombeju dočekao Notts County. Domaćin je slavio rezultatom 2:0, potvrdivši efikasnost na svom terenu i ostvarivši važnu pobedu u redovnom delu sezone.

Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 54% 46%
Blokirani udarci 6 3
Korneri 9 3
Očekivani golovi (xG) 1.33 0.47
Faulovi 18 11
Slobodni udarci 11 18
Odbrane golmana 0 2
Ofsajdi 2 2
Precizni pasovi 366 321
Ukupni pasovi 447 388
Šutevi unutar šesnaesterca 11 3
Šutevi van gola 6 1
Šutevi na gol 3 0
Ukupni šutevi 15 4
Žuti kartoni 1 2
Crveni kartoni 0 0
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Wycombe 3-5-2 T. Hounsell
Notts County 3-4-2-1 M. Paterson
Tim Broj Igrač Pozicija
Wycombe 23 C. Hazard G
Wycombe 2 J. Grimmer D
Wycombe 45 A. Hagelskjær D
Wycombe 26 C. Taylor D
Wycombe 44 F. Onyedinma M
Wycombe 8 C. Boyd-Munce M
Wycombe 4 J. Scowen M
Wycombe 21 Jamie Mullins M
Wycombe 3 D. Harvie M
Wycombe 12 C. Woodrow F
Wycombe 15 J. Wareham F
Notts County 1 J. Gibbons G
Notts County 12 L. Ness D
Notts County 3 R. McDonald D
Notts County 4 J. Bedeau D
Notts County 2 J. Gibbons M
Notts County 6 M. Sanders M
Notts County 15 J. Evans M
Notts County 25 N. Tsaroulla M
Notts County 7 C. Roberts M
Notts County 27 R. Finneran M
Notts County 39 L. Ndlovu F
Zaključak

Wycombe je na domaćem terenu u Adams Parku ostvario pobedu protiv Notts County rezultatom 2:0, uz veću efikasnost u šansama što potvrđuje i očekivani gol (xG) od 1.33 naspram 0.47 rivala. Domaći tim je imao nešto veći broj preciznih i ukupnih pasova, kao i znatno više šuteva na gol i ukupnih šuteva, što ukazuje na aktivniji pristup napadu. Notts County je imao nešto veći broj slobodnih udaraca i golmanskih odbrana, ali nije uspeo da postigne gol. Izostanak crvenih kartona i relativno ujednačen broj ofsajda ukazuju na disciplinovanu igru obe ekipe. Ova analiza zasnovana je isključivo na dostupnim statističkim podacima bez dodatnih tumačenja ili pretpostavki o toku meča.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.