Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

VIP transparentnost

VIP istorija i stvarna prolaznost

Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.

✓ Model procena ≥ 85% ✓ Pouzdanost ≥ 55% ✓ Uzorak ≥ 10 ✓ WON / LOST / VOID iz grading sistema
Važno: prolaznost se računa kao WON / (WON + LOST). VOID se prikazuje, ali ne ulazi u imenilac. Istorija za period pre uvođenja ove stranice rekonstruisana je iz graded prediction zapisa po trenutno aktivnim VIP pravilima. Ovo nije ROI/profit statistika i modelska procena nije isto što i stvarna prolaznost. Više tipova iz iste utakmice može biti međusobno povezano, pa je prikazani procenat prolaznost tipova, a ne procenat nezavisnih utakmica. Kako se računa prolaznost? · Odgovorno klađenje
82,9%
stvarna prolaznost
597 / 123
prošlo / palo
720
ocenjenih tipova · 309 utakmica
0
void · ne ulazi u procenat

VIP statistika po datumu

Dnevni pregled VIP tipova za izabrani period.
Datum Prošlo Palo Čeka proveru Void Prolaznost
08.11.2026. 177 38 0 0 82,3%
07.11.2026. 232 36 0 0 86,6%
06.11.2026. 77 19 0 0 80,2%
05.11.2026. 18 9 0 0 66,7%
04.11.2026. 10 4 0 0 71,4%
03.11.2026. 29 5 0 0 85,3%
02.11.2026. 54 12 0 0 81,8%

Prolaznost po modelskoj proceni

Da li viši model % zaista prati bolji stvarni učinak.
Model procena Tipova Prošlo Palo Void Stvarna prolaznost
85–89,9% 576 476 100 0 82,6%
90–94,9% 140 118 22 0 84,3%
95%+ 4 3 1 0 75,0%

Prolaznost VIP predloga po tipu

Stvarna prolaznost svakog tipa u izabranom periodu. Tipovi sa najmanje 10 ocenjenih predloga prikazani su kao pouzdaniji uzorak.
Tip Period Ocenjeno Prošlo Palo Void Stvarna prolaznost
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč 16 14 2 0 87,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč 16 14 2 0 87,5%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
Ceo meč 14 12 2 0 85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč 148 125 23 0 84,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme 90 76 14 0 84,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč 50 42 8 0 84,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč 16 13 3 0 81,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme 99 80 19 0 80,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme 99 80 19 0 80,8%
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč 74 59 15 0 79,7%
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč 74 59 15 0 79,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme 8 mali uzorak 8 0 0 100,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme 8 mali uzorak 8 0 0 100,0%
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč 2 mali uzorak 2 0 0 100,0%
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč 1 mali uzorak 1 0 0 100,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč 5 mali uzorak 4 1 0 80,0%

Istorija VIP rezultata

720 VIP tipova na 309 utakmica u poslednjih 7 dana · 30 redova po strani · strana 18 / 24.
Datum Utakmica FT / HT Tip Model Pouzdanost Uzorak Rezultat
06.11.2026.
20:00
Helmond Sport — FC Volendam
Eerste Divisie
FT 2:3
HT 0:1
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
85,6% 67,2% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
Helmond Sport — FC Volendam
Eerste Divisie
FT 2:3
HT 0:1
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
85,6% 67,2% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
FC OSS — Waalwijk
Eerste Divisie
FT 1:1
HT 1:0
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
87,5% 69,5% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
FC OSS — Waalwijk
Eerste Divisie
FT 1:1
HT 1:0
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
87,1% 69,3% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
FC OSS — Waalwijk
Eerste Divisie
FT 1:1
HT 1:0
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
87,1% 69,3% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
FC OSS — Waalwijk
Eerste Divisie
FT 1:1
HT 1:0
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
85,8% 69,2% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
FC OSS — Waalwijk
Eerste Divisie
FT 1:1
HT 1:0
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
85,8% 69,2% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
Jong AZ — Almere City FC
Eerste Divisie
FT 1:3
HT 0:1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
85,0% 70,2% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
Jong AZ — Almere City FC
Eerste Divisie
FT 1:3
HT 0:1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
85,0% 70,2% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
Dordrecht — NAC Breda
Eerste Divisie
FT 0:0
HT 0:0
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
85,9% 70,0% 12 Pao
06.11.2026.
20:00
Dordrecht — NAC Breda
Eerste Divisie
FT 0:0
HT 0:0
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
85,9% 70,0% 12 Pao
06.11.2026.
20:00
Heracles — Roda
Eerste Divisie
FT 5:1
HT 3:1
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
86,2% 67,8% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
VVV Venlo — Jong PSV U21
Eerste Divisie
FT 1:1
HT 0:1
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
87,7% 70,1% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
VVV Venlo — Jong PSV U21
Eerste Divisie
FT 1:1
HT 0:1
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
87,1% 69,3% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
VVV Venlo — Jong PSV U21
Eerste Divisie
FT 1:1
HT 0:1
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
87,1% 69,3% 12 Prošao
06.11.2026.
20:00
Willem II — PEC Zwolle
Eredivisie
FT 1:1
HT 1:1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
91,0% 68,3% 10 Pao
06.11.2026.
20:00
Willem II — PEC Zwolle
Eredivisie
FT 1:1
HT 1:1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
91,0% 68,3% 10 Pao
06.11.2026.
20:00
Willem II — PEC Zwolle
Eredivisie
FT 1:1
HT 1:1
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
90,3% 67,3% 10 Prošao
06.11.2026.
20:00
Willem II — PEC Zwolle
Eredivisie
FT 1:1
HT 1:1
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
90,3% 67,3% 10 Prošao
06.11.2026.
20:00
Willem II — PEC Zwolle
Eredivisie
FT 1:1
HT 1:1
Gost - 1+ gol
A1+ · Ceo meč
86,2% 66,5% 10 Prošao
06.11.2026.
19:30
Stade Nyonnais — Stade Lausanne-Ouchy
Challenge League
FT 1:5
HT 0:2
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
88,6% 68,4% 11 Prošao
06.11.2026.
19:30
Stade Nyonnais — Stade Lausanne-Ouchy
Challenge League
FT 1:5
HT 0:2
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
88,6% 68,4% 11 Prošao
06.11.2026.
19:30
SC Kriens — Rapperswil
Challenge League
FT 1:0
HT 0:0
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
91,6% 71,4% 12 Pao
06.11.2026.
19:30
SC Kriens — Rapperswil
Challenge League
FT 1:0
HT 0:0
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
91,6% 71,4% 12 Pao
06.11.2026.
19:30
SC Kriens — Rapperswil
Challenge League
FT 1:0
HT 0:0
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
87,5% 69,6% 12 Prošao
06.11.2026.
19:30
SC Kriens — Rapperswil
Challenge League
FT 1:0
HT 0:0
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
87,5% 69,6% 12 Prošao
06.11.2026.
19:00
BSG Chemie Leipzig — FC Rot-Weiß Erfurt
Regionalliga - Nordost
FT 0:2
HT 0:0
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
88,6% 72,1% 14 Prošao
06.11.2026.
19:00
BSG Chemie Leipzig — FC Rot-Weiß Erfurt
Regionalliga - Nordost
FT 0:2
HT 0:0
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
88,6% 72,1% 14 Prošao
06.11.2026.
19:00
FC Carl Zeiss Jena — BFC Preussen
Regionalliga - Nordost
FT 1:1
HT 0:1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
86,0% 72,9% 15 Prošao
06.11.2026.
19:00
FC Carl Zeiss Jena — BFC Preussen
Regionalliga - Nordost
FT 1:1
HT 0:1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
86,0% 72,9% 15 Prošao

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.