Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026. | 189 | 43 | 0 | 0 | 81,5% |
| 07.11.2026. | 232 | 36 | 0 | 0 | 86,6% |
| 06.11.2026. | 77 | 19 | 0 | 0 | 80,2% |
| 05.11.2026. | 18 | 9 | 0 | 0 | 66,7% |
| 04.11.2026. | 10 | 4 | 0 | 0 | 71,4% |
| 03.11.2026. | 29 | 5 | 0 | 0 | 85,3% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| 01.11.2026. | 165 | 36 | 0 | 0 | 82,1% |
| 31.10.2026. | 235 | 73 | 0 | 0 | 76,3% |
| 30.10.2026. | 66 | 11 | 0 | 0 | 85,7% |
| 29.10.2026. | 42 | 4 | 0 | 0 | 91,3% |
| 28.10.2026. | 20 | 4 | 0 | 0 | 83,3% |
| 27.10.2026. | 11 | 1 | 0 | 0 | 91,7% |
| 26.10.2026. | 26 | 7 | 0 | 0 | 78,8% |
| 25.10.2026. | 186 | 37 | 0 | 0 | 83,4% |
| 24.10.2026. | 245 | 48 | 0 | 0 | 83,6% |
| 23.10.2026. | 45 | 4 | 0 | 0 | 91,8% |
| 22.10.2026. | 9 | 0 | 0 | 0 | 100,0% |
| 21.10.2026. | 24 | 3 | 0 | 0 | 88,9% |
| 20.10.2026. | 25 | 4 | 0 | 0 | 86,2% |
| 19.10.2026. | 20 | 7 | 0 | 0 | 74,1% |
| 18.10.2026. | 149 | 29 | 0 | 0 | 83,7% |
| 17.10.2026. | 108 | 11 | 0 | 0 | 90,8% |
| 16.10.2026. | 41 | 4 | 0 | 0 | 91,1% |
| 15.10.2026. | 21 | 0 | 0 | 0 | 100,0% |
| 14.10.2026. | 33 | 12 | 0 | 0 | 73,3% |
| 13.10.2026. | 16 | 5 | 0 | 0 | 76,2% |
| 12.10.2026. | 34 | 6 | 0 | 0 | 85,0% |
| 11.10.2026. | 164 | 30 | 0 | 0 | 84,5% |
| 10.10.2026. | 99 | 19 | 0 | 0 | 83,9% |
| 09.10.2026. | 36 | 10 | 0 | 0 | 78,3% |
| 08.10.2026. | 12 | 2 | 0 | 0 | 85,7% |
| 07.10.2026. | 5 | 1 | 0 | 0 | 83,3% |
| 06.10.2026. | 13 | 2 | 0 | 0 | 86,7% |
| 05.10.2026. | 21 | 1 | 0 | 0 | 95,5% |
| 04.10.2026. | 41 | 15 | 0 | 0 | 73,2% |
| 03.10.2026. | 80 | 11 | 0 | 0 | 87,9% |
| 02.10.2026. | 8 | 5 | 0 | 0 | 61,5% |
| 01.10.2026. | 1 | 1 | 0 | 0 | 50,0% |
| 30.09.2026. | 6 | 0 | 0 | 0 | 100,0% |
| 29.09.2026. | 6 | 4 | 0 | 0 | 60,0% |
| 28.09.2026. | 4 | 8 | 0 | 0 | 33,3% |
| 27.09.2026. | 66 | 6 | 0 | 0 | 91,7% |
| 26.09.2026. | 45 | 8 | 0 | 0 | 84,9% |
| 25.09.2026. | 4 | 2 | 0 | 0 | 66,7% |
| 23.09.2026. | 2 | 0 | 0 | 0 | 100,0% |
| 22.09.2026. | 15 | 1 | 0 | 0 | 93,8% |
| 21.09.2026. | 14 | 4 | 0 | 0 | 77,8% |
| 20.09.2026. | 100 | 13 | 0 | 0 | 88,5% |
| 19.09.2026. | 107 | 11 | 0 | 0 | 90,7% |
| 18.09.2026. | 14 | 3 | 0 | 0 | 82,4% |
| 17.09.2026. | 4 | 1 | 0 | 0 | 80,0% |
| 16.09.2026. | 11 | 2 | 0 | 0 | 84,6% |
| 15.09.2026. | 20 | 1 | 0 | 0 | 95,2% |
| 14.09.2026. | 20 | 2 | 0 | 0 | 90,9% |
| 13.09.2026. | 107 | 5 | 0 | 0 | 95,5% |
| 12.09.2026. | 41 | 16 | 0 | 0 | 71,9% |
| 11.09.2026. | 12 | 0 | 0 | 0 | 100,0% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 3073 | 2555 | 518 | 0 | 83,1% |
| 90–94,9% | 735 | 638 | 97 | 0 | 86,8% |
| 95%+ | 18 | 15 | 3 | 0 | 83,3% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 49 | 43 | 6 | 0 | 87,8% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 49 | 43 | 6 | 0 | 87,8% |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
|
Ceo meč | 42 | 36 | 6 | 0 | 85,7% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 480 | 410 | 70 | 0 | 85,4% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 480 | 410 | 70 | 0 | 85,4% |
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 332 | 283 | 49 | 0 | 85,2% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 332 | 283 | 49 | 0 | 85,2% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 13 | 11 | 2 | 0 | 84,6% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 774 | 654 | 120 | 0 | 84,5% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 439 | 370 | 69 | 0 | 84,3% |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 212 | 173 | 39 | 0 | 81,6% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 212 | 173 | 39 | 0 | 81,6% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 277 | 224 | 53 | 0 | 80,9% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
|
Ceo meč | 43 | 33 | 10 | 0 | 76,7% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 53 | 38 | 15 | 0 | 71,7% |
|
Domaćin ili gost
12
|
Ceo meč | 19 | 13 | 6 | 0 | 68,4% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 12 | 8 | 4 | 0 | 66,7% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 5 mali uzorak | 2 | 3 | 0 | 40,0% |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
|
Ceo meč | 3 mali uzorak | 1 | 2 | 0 | 33,3% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17.10.2026.
22:30
|
Platense — Lanus
Liga Profesional Argentina
|
FT
0:1
HT 0:1
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
85,0% | 86,7% | 27 | Prošao |
|
17.10.2026.
22:00
|
Maringá — Ferroviária
Serie C
|
FT
1:1
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,7% | 77,4% | 23 | Prošao |
|
17.10.2026.
22:00
|
Club Guarani — Nacional Asuncion
Division Profesional - Clausura
|
FT
0:2
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
92,5% | 72,6% | 14 | Prošao |
|
17.10.2026.
22:00
|
Club Guarani — Nacional Asuncion
Division Profesional - Clausura
|
FT
0:2
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,3% | 71,7% | 14 | Prošao |
|
17.10.2026.
22:00
|
Club Guarani — Nacional Asuncion
Division Profesional - Clausura
|
FT
0:2
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,9% | 73,3% | 14 | Prošao |
|
17.10.2026.
22:00
|
Club Guarani — Nacional Asuncion
Division Profesional - Clausura
|
FT
0:2
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,9% | 73,3% | 14 | Prošao |
|
17.10.2026.
22:00
|
Chico — Atletico Nacional
Primera A
|
FT
1:4
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,3% | 88,2% | 33 | Pao |
|
17.10.2026.
21:30
|
Ceara — Juventude
Serie B
|
FT
2:2
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
87,5% | 84,6% | 28 | Pao |
|
17.10.2026.
21:30
|
Tristan Suarez — Patronato
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
92,7% | 86,5% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
21:30
|
Tristan Suarez — Patronato
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
86,5% | 87,3% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
21:30
|
Tristan Suarez — Patronato
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
86,5% | 87,3% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
21:00
|
Macara — Independiente del Valle
Liga Pro
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,5% | 83,3% | 29 | Prošao |
|
17.10.2026.
21:00
|
Boston River — Defensor Sporting
Primera División
|
FT
1:0
HT 1:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
86,1% | 86,3% | 28 | Prošao |
|
17.10.2026.
20:30
|
San Miguel — Ciudad de Bolívar
Primera Nacional
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
90,5% | 85,4% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
20:30
|
San Miguel — Ciudad de Bolívar
Primera Nacional
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
89,5% | 85,7% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
20:30
|
San Miguel — Ciudad de Bolívar
Primera Nacional
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
89,5% | 85,7% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
20:30
|
Acassuso — Deportivo Madryn
Primera Nacional
|
FT
0:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
89,3% | 86,5% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
20:00
|
Agropecuario — Colegiales
Primera Nacional
|
FT
0:3
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
90,8% | 85,2% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
20:00
|
Agropecuario — Colegiales
Primera Nacional
|
FT
0:3
HT 0:1
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
89,3% | 85,2% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
20:00
|
Agropecuario — Colegiales
Primera Nacional
|
FT
0:3
HT 0:1
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
89,3% | 85,2% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
20:00
|
Banfield — Argentinos JRS
Liga Profesional Argentina
|
FT
0:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,3% | 82,8% | 26 | Prošao |
|
17.10.2026.
19:30
|
Chacarita Juniors — Deportivo Maipu
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
91,0% | 87,2% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
19:30
|
Chacarita Juniors — Deportivo Maipu
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
86,6% | 81,9% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
19:30
|
Chacarita Juniors — Deportivo Maipu
Primera Nacional
|
FT
1:0
HT 1:0
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
86,6% | 81,9% | 30 | Prošao |
|
17.10.2026.
18:30
|
Libertad — Guayaquil City FC
Liga Pro
|
FT
4:0
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
88,3% | 85,9% | 31 | Pao |
|
17.10.2026.
18:00
|
Racing Montevideo — Wanderers
Primera División
|
FT
3:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
88,0% | 86,5% | 31 | Pao |
|
17.10.2026.
18:00
|
Racing Montevideo — Wanderers
Primera División
|
FT
3:0
HT 0:0
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 · Ceo meč
|
85,8% | 86,9% | 31 | Prošao |
|
17.10.2026.
18:00
|
Kickers Emden — Phönix Lübeck
Regionalliga - Nord
|
FT
2:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
91,3% | 72,8% | 14 | Prošao |
|
17.10.2026.
18:00
|
Kickers Emden — Phönix Lübeck
Regionalliga - Nord
|
FT
2:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
91,3% | 72,8% | 14 | Prošao |
|
17.10.2026.
18:00
|
Kickers Emden — Phönix Lübeck
Regionalliga - Nord
|
FT
2:2
HT 0:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
90,5% | 72,8% | 14 | Prošao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →