Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026. | 20 | 2 | 0 | 0 | 90,9% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| 01.11.2026. | 165 | 36 | 0 | 0 | 82,1% |
| 31.10.2026. | 235 | 73 | 0 | 0 | 76,3% |
| 30.10.2026. | 66 | 11 | 0 | 0 | 85,7% |
| 29.10.2026. | 42 | 4 | 0 | 0 | 91,3% |
| 28.10.2026. | 20 | 4 | 0 | 0 | 83,3% |
| 27.10.2026. | 11 | 1 | 0 | 0 | 91,7% |
| 26.10.2026. | 26 | 7 | 0 | 0 | 78,8% |
| 25.10.2026. | 186 | 37 | 0 | 0 | 83,4% |
| 24.10.2026. | 245 | 48 | 0 | 0 | 83,6% |
| 23.10.2026. | 45 | 4 | 0 | 0 | 91,8% |
| 22.10.2026. | 9 | 0 | 0 | 0 | 100,0% |
| 21.10.2026. | 24 | 3 | 0 | 0 | 88,9% |
| 20.10.2026. | 25 | 4 | 0 | 0 | 86,2% |
| 19.10.2026. | 20 | 7 | 0 | 0 | 74,1% |
| 18.10.2026. | 149 | 29 | 0 | 0 | 83,7% |
| 17.10.2026. | 108 | 11 | 0 | 0 | 90,8% |
| 16.10.2026. | 41 | 4 | 0 | 0 | 91,1% |
| 15.10.2026. | 21 | 0 | 0 | 0 | 100,0% |
| 14.10.2026. | 33 | 12 | 0 | 0 | 73,3% |
| 13.10.2026. | 16 | 5 | 0 | 0 | 76,2% |
| 12.10.2026. | 34 | 6 | 0 | 0 | 85,0% |
| 11.10.2026. | 164 | 30 | 0 | 0 | 84,5% |
| 10.10.2026. | 99 | 19 | 0 | 0 | 83,9% |
| 09.10.2026. | 36 | 10 | 0 | 0 | 78,3% |
| 08.10.2026. | 12 | 2 | 0 | 0 | 85,7% |
| 07.10.2026. | 5 | 1 | 0 | 0 | 83,3% |
| 06.10.2026. | 13 | 2 | 0 | 0 | 86,7% |
| 05.10.2026. | 21 | 1 | 0 | 0 | 95,5% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 1886 | 1555 | 331 | 0 | 82,4% |
| 90–94,9% | 436 | 384 | 52 | 0 | 88,1% |
| 95%+ | 8 | 6 | 2 | 0 | 75,0% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 307 | 267 | 40 | 0 | 87,0% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 307 | 267 | 40 | 0 | 87,0% |
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 195 | 166 | 29 | 0 | 85,1% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 195 | 166 | 29 | 0 | 85,1% |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 26 | 22 | 4 | 0 | 84,6% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 26 | 22 | 4 | 0 | 84,6% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 316 | 267 | 49 | 0 | 84,5% |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
|
Ceo meč | 32 | 27 | 5 | 0 | 84,4% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 429 | 359 | 70 | 0 | 83,7% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 157 | 125 | 32 | 0 | 79,6% |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 117 | 92 | 25 | 0 | 78,6% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 117 | 92 | 25 | 0 | 78,6% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
|
Ceo meč | 33 | 25 | 8 | 0 | 75,8% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 42 | 30 | 12 | 0 | 71,4% |
|
Domaćin ili gost
12
|
Ceo meč | 14 | 10 | 4 | 0 | 71,4% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 8 mali uzorak | 5 | 3 | 0 | 62,5% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 5 mali uzorak | 2 | 3 | 0 | 40,0% |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
|
Ceo meč | 3 mali uzorak | 1 | 2 | 0 | 33,3% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 0 | 1 | 0 | 0,0% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05.10.2026.
22:00
|
Nueva Chicago — Deportivo Maipu
Primera Nacional
|
FT
0:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
91,9% | 86,1% | 29 | Prošao |
|
05.10.2026.
22:00
|
Nueva Chicago — Deportivo Maipu
Primera Nacional
|
FT
0:1
HT 0:0
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
85,2% | 82,8% | 29 | Prošao |
|
05.10.2026.
22:00
|
Nueva Chicago — Deportivo Maipu
Primera Nacional
|
FT
0:1
HT 0:0
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
85,2% | 82,8% | 29 | Prošao |
|
05.10.2026.
21:45
|
Deportivo Riestra — Central Cordoba de Santiago
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
90,4% | 83,0% | 26 | Prošao |
|
05.10.2026.
21:45
|
Deportivo Riestra — Central Cordoba de Santiago
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:1
HT 1:1
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
86,7% | 81,1% | 26 | Prošao |
|
05.10.2026.
21:45
|
Deportivo Riestra — Central Cordoba de Santiago
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:1
HT 1:1
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
86,7% | 81,1% | 26 | Prošao |
|
05.10.2026.
19:00
|
Moss — Kongsvinger
1. Division
|
FT
0:2
HT 0:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
90,8% | 80,8% | 21 | Prošao |
|
05.10.2026.
19:00
|
Moss — Kongsvinger
1. Division
|
FT
0:2
HT 0:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
90,8% | 80,8% | 21 | Prošao |
|
05.10.2026.
19:00
|
Moss — Kongsvinger
1. Division
|
FT
0:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
88,4% | 80,6% | 21 | Prošao |
|
05.10.2026.
19:00
|
Moss — Kongsvinger
1. Division
|
FT
0:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
88,4% | 80,6% | 21 | Prošao |
|
05.10.2026.
19:00
|
Moss — Kongsvinger
1. Division
|
FT
0:2
HT 0:1
|
Domaćin - 1+ gol
H1+ · Ceo meč
|
87,0% | 78,1% | 21 | Pao |
|
05.10.2026.
19:00
|
Moss — Kongsvinger
1. Division
|
FT
0:2
HT 0:1
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ · Ceo meč
|
85,8% | 80,3% | 21 | Prošao |
|
05.10.2026.
15:00
|
Deportivo Recoleta — Libertad Asuncion
Division Profesional - Clausura
|
FT
1:2
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,8% | 70,1% | 12 | Prošao |
|
05.10.2026.
15:00
|
Deportivo Recoleta — Libertad Asuncion
Division Profesional - Clausura
|
FT
1:2
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,8% | 70,1% | 12 | Prošao |
|
05.10.2026.
03:15
|
Llaneros — America de Cali
Primera A
|
FT
1:2
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
89,0% | 85,5% | 30 | Prošao |
|
05.10.2026.
02:30
|
Estudiantes de Rio Cuarto — Racing Club
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
88,3% | 84,9% | 28 | Prošao |
|
05.10.2026.
02:30
|
Estudiantes de Rio Cuarto — Racing Club
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Ukupno golova 0-3
0-3 · Ceo meč
|
86,8% | 83,9% | 28 | Prošao |
|
05.10.2026.
02:30
|
Estudiantes de Rio Cuarto — Racing Club
Liga Profesional Argentina
|
FT
1:2
HT 0:2
|
Manje od 3,5 gola
U3.5 · Ceo meč
|
86,8% | 83,9% | 28 | Prošao |
|
05.10.2026.
00:30
|
Racing Montevideo — Penarol
Primera División
|
FT
0:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
86,1% | 84,1% | 27 | Prošao |
|
05.10.2026.
00:15
|
Argentinos JRS — Tigre
Liga Profesional Argentina
|
FT
2:1
HT 2:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
88,7% | 86,1% | 29 | Prošao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →