Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

J2/J3 League statistika, utakmice i tabela

Japan · Sezona 2026
Tabela Sastavi

Tabela

J2 League · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion Promotion Play-offs Placement matches Relegation Playoffs
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
J2 League
1 Vegalta Sendai 14 8 3 3 23 13 10 27
W D W L L
2 Albirex Niigata 14 8 2 4 21 24 -3 26
D L W W L
3 Kataller Toyama 14 7 4 3 26 14 12 25
D D W L W
4 Yokohama FC 14 7 4 3 26 16 10 25
L D W D W
East A
5 Sagamihara 18 7 5 6 31 33 -2 28
W W L L W
J2 League
5 Omiya Ardija 14 6 6 2 25 17 8 24
W L L D W
East A
6 Thespakusatsu Gunma 18 6 4 8 26 36 -10 23
L L W L L
J2 League
6 Tegevajaro Miyazaki 14 6 5 3 21 16 5 23
D D W W W
7 Shonan Bellmare 14 5 7 2 15 13 2 22
D D D W L
8 Iwaki 14 6 2 6 23 20 3 20
W W D D W
9 Consadole Sapporo 14 6 2 6 17 19 -2 20
L W W W W
East A
10 Tochigi SC 18 4 5 9 23 28 -5 18
W L D L W
J2 League
10 Oita Trinita 14 4 7 3 17 12 5 19
W W D D L
11 Jubilo Iwata 14 5 4 5 16 15 1 19
W D D D W
12 Blaublitz Akita 14 4 5 5 15 15 0 17
L L L W D
13 Sagan Tosu 14 5 2 7 14 17 -3 17
W W L W L
14 Tokushima Vortis 14 5 2 7 11 14 -3 17
L D L W L
15 Fujieda MYFC 14 3 7 4 16 15 1 16
L D D L D
16 Montedio Yamagata 14 5 1 8 13 14 -1 16
L D L L W
17 Vanraure Hachinohe 14 4 2 8 11 24 -13 14
L D W L L
18 Tochigi City 14 3 3 8 21 25 -4 12
L D D L L
19 Imabari 14 3 3 8 16 27 -11 12
W D L L D
20 Ventforet Kofu 14 3 3 8 11 28 -17 12
W L L D D
East B
1 Ventforet Kofu 18 10 3 5 21 13 8 35
W L L D D
2 Consadole Sapporo 18 9 2 7 26 22 4 31
L W W W W
3 Iwaki 18 7 6 5 22 18 4 31
W W D D W
4 Omiya Ardija 18 9 2 7 38 28 10 30
W L L D W
5 Fujieda MYFC 18 6 9 3 21 17 4 30
L D D L D
6 FC Gifu 18 8 3 7 24 26 -2 28
L W L D W
7 Matsumoto Yamaga 18 6 6 6 31 21 10 26
L W L W L
8 Jubilo Iwata 18 5 6 7 16 23 -7 25
W D D D W
9 Fukushima United 18 4 4 10 28 41 -13 18
D W W L W
10 Parceiro Nagano 18 3 5 10 15 33 -18 16
W W W W L
West A
1 Kataller Toyama 18 10 5 3 37 24 13 38
D D W L W
2 Albirex Niigata 18 9 5 4 21 17 4 35
D L W W L
3 Tokushima Vortis 18 9 3 6 36 22 14 32
L D L W L
4 Kochi United 18 8 4 6 23 21 2 30
L L L L W
5 Ehime FC 18 8 3 7 25 18 7 28
L L L W L
6 Kanazawa 18 5 7 6 15 21 -6 27
W L W W W
7 Nara Club 18 5 4 9 25 34 -9 21
W W W L W
8 Osaka 18 3 8 7 15 18 -3 20
W L W L L
9 Imabari 18 5 4 9 14 18 -4 20
W D L L D
10 Kamatamare Sanuki 18 5 3 10 14 32 -18 19
L W L W L
West B
1 Tegevajaro Miyazaki 18 15 2 1 35 11 24 47
D D W W W
2 Kagoshima United 18 8 5 5 23 15 8 33
W W W W L
3 Sagan Tosu 18 8 6 4 24 14 10 32
W W L W L
4 Renofa Yamaguchi 18 7 5 6 24 22 2 29
L W L W L
5 Roasso Kumamoto 18 8 2 8 20 20 0 27
L W W L L
6 Gainare Tottori 18 6 5 7 20 24 -4 27
W W W W W
7 Oita Trinita 18 6 3 9 18 18 0 22
W W D D L
8 Biwako Shiga 18 6 2 10 15 28 -13 21
L W W W L
9 FC Ryukyu 18 2 7 9 13 25 -12 17
D W W L W
10 Kitakyushu 18 4 3 11 17 32 -15 15
L L L L L
J2 League
1 Vegalta Sendai
U14
Bod27
P8
N3
I3
DG23
PG13
GR10
Promotion
Forma
W D W L L
2 Albirex Niigata
U14
Bod26
P8
N2
I4
DG21
PG24
GR-3
Promotion
Forma
D L W W L
3 Kataller Toyama
U14
Bod25
P7
N4
I3
DG26
PG14
GR12
Promotion Play-offs
Forma
D D W L W
4 Yokohama FC
U14
Bod25
P7
N4
I3
DG26
PG16
GR10
Promotion Play-offs
Forma
L D W D W
East A
5 Sagamihara
U18
Bod28
P7
N5
I6
DG31
PG33
GR-2
Placement matches
Forma
W W L L W
J2 League
5 Omiya Ardija
U14
Bod24
P6
N6
I2
DG25
PG17
GR8
Promotion Play-offs
Forma
W L L D W
East A
P6
N4
I8
DG26
PG36
GR-10
Placement matches
Forma
L L W L L
J2 League
P6
N5
I3
DG21
PG16
GR5
Promotion Play-offs
Forma
D D W W W
7 Shonan Bellmare
U14
Bod22
P5
N7
I2
DG15
PG13
GR2
Forma
D D D W L
8 Iwaki
U14
Bod20
P6
N2
I6
DG23
PG20
GR3
Forma
W W D D W
P6
N2
I6
DG17
PG19
GR-2
Forma
L W W W W
East A
10 Tochigi SC
U18
Bod18
P4
N5
I9
DG23
PG28
GR-5
Placement matches
Forma
W L D L W
J2 League
10 Oita Trinita
U14
Bod19
P4
N7
I3
DG17
PG12
GR5
Forma
W W D D L
11 Jubilo Iwata
U14
Bod19
P5
N4
I5
DG16
PG15
GR1
Forma
W D D D W
12 Blaublitz Akita
U14
Bod17
P4
N5
I5
DG15
PG15
GR0
Forma
L L L W D
13 Sagan Tosu
U14
Bod17
P5
N2
I7
DG14
PG17
GR-3
Forma
W W L W L
14 Tokushima Vortis
U14
Bod17
P5
N2
I7
DG11
PG14
GR-3
Forma
L D L W L
15 Fujieda MYFC
U14
Bod16
P3
N7
I4
DG16
PG15
GR1
Forma
L D D L D
16 Montedio Yamagata
U14
Bod16
P5
N1
I8
DG13
PG14
GR-1
Forma
L D L L W
P4
N2
I8
DG11
PG24
GR-13
Forma
L D W L L
18 Tochigi City
U14
Bod12
P3
N3
I8
DG21
PG25
GR-4
Relegation
Forma
L D D L L
19 Imabari
U14
Bod12
P3
N3
I8
DG16
PG27
GR-11
Relegation
Forma
W D L L D
20 Ventforet Kofu
U14
Bod12
P3
N3
I8
DG11
PG28
GR-17
Relegation
Forma
W L L D D
East B
1 Ventforet Kofu
U18
Bod35
P10
N3
I5
DG21
PG13
GR8
Playoffs
Forma
W L L D D
P9
N2
I7
DG26
PG22
GR4
Placement matches
Forma
L W W W W
3 Iwaki
U18
Bod31
P7
N6
I5
DG22
PG18
GR4
Placement matches
Forma
W W D D W
4 Omiya Ardija
U18
Bod30
P9
N2
I7
DG38
PG28
GR10
Placement matches
Forma
W L L D W
5 Fujieda MYFC
U18
Bod30
P6
N9
I3
DG21
PG17
GR4
Placement matches
Forma
L D D L D
6 FC Gifu
U18
Bod28
P8
N3
I7
DG24
PG26
GR-2
Placement matches
Forma
L W L D W
7 Matsumoto Yamaga
U18
Bod26
P6
N6
I6
DG31
PG21
GR10
Placement matches
Forma
L W L W L
8 Jubilo Iwata
U18
Bod25
P5
N6
I7
DG16
PG23
GR-7
Placement matches
Forma
W D D D W
9 Fukushima United
U18
Bod18
P4
N4
I10
DG28
PG41
GR-13
Placement matches
Forma
D W W L W
10 Parceiro Nagano
U18
Bod16
P3
N5
I10
DG15
PG33
GR-18
Placement matches
Forma
W W W W L
West A
1 Kataller Toyama
U18
Bod38
P10
N5
I3
DG37
PG24
GR13
Playoffs
Forma
D D W L W
2 Albirex Niigata
U18
Bod35
P9
N5
I4
DG21
PG17
GR4
Placement matches
Forma
D L W W L
3 Tokushima Vortis
U18
Bod32
P9
N3
I6
DG36
PG22
GR14
Placement matches
Forma
L D L W L
4 Kochi United
U18
Bod30
P8
N4
I6
DG23
PG21
GR2
Placement matches
Forma
L L L L W
5 Ehime FC
U18
Bod28
P8
N3
I7
DG25
PG18
GR7
Placement matches
Forma
L L L W L
6 Kanazawa
U18
Bod27
P5
N7
I6
DG15
PG21
GR-6
Placement matches
Forma
W L W W W
7 Nara Club
U18
Bod21
P5
N4
I9
DG25
PG34
GR-9
Placement matches
Forma
W W W L W
8 Osaka
U18
Bod20
P3
N8
I7
DG15
PG18
GR-3
Placement matches
Forma
W L W L L
9 Imabari
U18
Bod20
P5
N4
I9
DG14
PG18
GR-4
Placement matches
Forma
W D L L D
10 Kamatamare Sanuki
U18
Bod19
P5
N3
I10
DG14
PG32
GR-18
Placement matches
Forma
L W L W L
West B
P15
N2
I1
DG35
PG11
GR24
Playoffs
Forma
D D W W W
2 Kagoshima United
U18
Bod33
P8
N5
I5
DG23
PG15
GR8
Placement matches
Forma
W W W W L
3 Sagan Tosu
U18
Bod32
P8
N6
I4
DG24
PG14
GR10
Placement matches
Forma
W W L W L
4 Renofa Yamaguchi
U18
Bod29
P7
N5
I6
DG24
PG22
GR2
Placement matches
Forma
L W L W L
5 Roasso Kumamoto
U18
Bod27
P8
N2
I8
DG20
PG20
GR0
Placement matches
Forma
L W W L L
6 Gainare Tottori
U18
Bod27
P6
N5
I7
DG20
PG24
GR-4
Placement matches
Forma
W W W W W
7 Oita Trinita
U18
Bod22
P6
N3
I9
DG18
PG18
GR0
Placement matches
Forma
W W D D L
8 Biwako Shiga
U18
Bod21
P6
N2
I10
DG15
PG28
GR-13
Placement matches
Forma
L W W W L
9 FC Ryukyu
U18
Bod17
P2
N7
I9
DG13
PG25
GR-12
Placement matches
Forma
D W W L W
10 Kitakyushu
U18
Bod15
P4
N3
I11
DG17
PG32
GR-15
Placement matches
Forma
L L L L L
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
East A
1 Sagamihara 9 4 2 3 17 12 5 14
2 Tochigi SC 9 3 2 4 15 13 2 11
3 Thespakusatsu Gunma 9 3 2 4 16 15 1 11
J2 League
1 Albirex Niigata 8 7 0 1 14 8 6 21
2 Blaublitz Akita 8 4 3 1 12 8 4 15
3 Tegevajaro Miyazaki 8 4 3 1 12 8 4 15
4 Sagan Tosu 7 5 0 2 11 7 4 15
5 Iwaki 7 4 1 2 13 7 6 13
6 Consadole Sapporo 7 4 1 2 9 10 -1 13
7 Oita Trinita 7 3 3 1 14 7 7 12
8 Omiya Ardija 7 3 3 1 13 9 4 12
9 Vegalta Sendai 7 3 3 1 11 7 4 12
10 Jubilo Iwata 7 3 2 2 7 5 2 11
11 Yokohama FC 5 3 1 1 13 6 7 10
12 Fujieda MYFC 7 2 4 1 7 4 3 10
13 Tokushima Vortis 7 3 1 3 6 4 2 10
14 Shonan Bellmare 6 2 3 1 7 7 0 9
15 Montedio Yamagata 8 3 0 5 7 9 -2 9
16 Kataller Toyama 7 1 4 2 11 9 2 7
17 Ventforet Kofu 7 2 1 4 6 10 -4 7
18 Vanraure Hachinohe 7 2 0 5 4 10 -6 6
19 Tochigi City 7 1 2 4 12 14 -2 5
20 Imabari 6 1 2 3 8 12 -4 5
East B
1 Consadole Sapporo 9 6 0 3 14 11 3 18
2 Ventforet Kofu 9 5 1 3 14 9 5 16
3 Omiya Ardija 9 5 0 4 21 13 8 15
4 Iwaki 9 4 2 3 14 11 3 14
5 Matsumoto Yamaga 9 2 5 2 15 11 4 11
6 FC Gifu 9 3 1 5 10 14 -4 10
7 Fujieda MYFC 9 1 6 2 13 14 -1 9
8 Jubilo Iwata 9 2 3 4 5 11 -6 9
9 Fukushima United 9 2 1 6 16 21 -5 7
10 Parceiro Nagano 9 0 4 5 7 18 -11 4
West A
1 Kochi United 9 7 1 1 16 6 10 22
2 Albirex Niigata 9 6 2 1 16 12 4 20
3 Tokushima Vortis 9 5 1 3 14 13 1 16
4 Kataller Toyama 9 3 5 1 21 13 8 14
5 Nara Club 9 3 4 2 15 14 1 13
6 Kanazawa 9 3 3 3 5 8 -3 12
7 Imabari 9 3 1 5 8 10 -2 10
8 Ehime FC 9 3 1 5 12 15 -3 10
9 Kamatamare Sanuki 9 3 1 5 8 20 -12 10
10 Osaka 9 1 4 4 14 14 0 7
West B
1 Tegevajaro Miyazaki 9 8 1 0 17 4 13 25
2 Kagoshima United 9 5 2 2 14 9 5 17
3 Renofa Yamaguchi 9 5 2 2 15 11 4 17
4 Biwako Shiga 9 5 0 4 8 13 -5 15
5 Sagan Tosu 9 3 4 2 16 10 6 13
6 Roasso Kumamoto 9 4 0 5 11 13 -2 12
7 Oita Trinita 9 3 1 5 15 13 2 10
8 Gainare Tottori 9 2 4 3 15 15 0 10
9 Kitakyushu 9 2 1 6 11 19 -8 7
10 FC Ryukyu 9 0 5 4 5 12 -7 5
East A
1 Sagamihara
U9
Bod14
P4
N2
I3
DG17
PG12
GR5
2 Tochigi SC
U9
Bod11
P3
N2
I4
DG15
PG13
GR2
P3
N2
I4
DG16
PG15
GR1
J2 League
P7
N0
I1
DG14
PG8
GR6
P4
N3
I1
DG12
PG8
GR4
P4
N3
I1
DG12
PG8
GR4
4 Sagan Tosu
U7
Bod15
P5
N0
I2
DG11
PG7
GR4
5 Iwaki
U7
Bod13
P4
N1
I2
DG13
PG7
GR6
P4
N1
I2
DG9
PG10
GR-1
7 Oita Trinita
U7
Bod12
P3
N3
I1
DG14
PG7
GR7
8 Omiya Ardija
U7
Bod12
P3
N3
I1
DG13
PG9
GR4
9 Vegalta Sendai
U7
Bod12
P3
N3
I1
DG11
PG7
GR4
10 Jubilo Iwata
U7
Bod11
P3
N2
I2
DG7
PG5
GR2
11 Yokohama FC
U5
Bod10
P3
N1
I1
DG13
PG6
GR7
12 Fujieda MYFC
U7
Bod10
P2
N4
I1
DG7
PG4
GR3
13 Tokushima Vortis
U7
Bod10
P3
N1
I3
DG6
PG4
GR2
P2
N3
I1
DG7
PG7
GR0
P3
N0
I5
DG7
PG9
GR-2
P1
N4
I2
DG11
PG9
GR2
17 Ventforet Kofu
U7
Bod7
P2
N1
I4
DG6
PG10
GR-4
P2
N0
I5
DG4
PG10
GR-6
19 Tochigi City
U7
Bod5
P1
N2
I4
DG12
PG14
GR-2
20 Imabari
U6
Bod5
P1
N2
I3
DG8
PG12
GR-4
East B
P6
N0
I3
DG14
PG11
GR3
2 Ventforet Kofu
U9
Bod16
P5
N1
I3
DG14
PG9
GR5
3 Omiya Ardija
U9
Bod15
P5
N0
I4
DG21
PG13
GR8
4 Iwaki
U9
Bod14
P4
N2
I3
DG14
PG11
GR3
P2
N5
I2
DG15
PG11
GR4
6 FC Gifu
U9
Bod10
P3
N1
I5
DG10
PG14
GR-4
7 Fujieda MYFC
U9
Bod9
P1
N6
I2
DG13
PG14
GR-1
8 Jubilo Iwata
U9
Bod9
P2
N3
I4
DG5
PG11
GR-6
P2
N1
I6
DG16
PG21
GR-5
P0
N4
I5
DG7
PG18
GR-11
West A
1 Kochi United
U9
Bod22
P7
N1
I1
DG16
PG6
GR10
P6
N2
I1
DG16
PG12
GR4
P5
N1
I3
DG14
PG13
GR1
P3
N5
I1
DG21
PG13
GR8
5 Nara Club
U9
Bod13
P3
N4
I2
DG15
PG14
GR1
6 Kanazawa
U9
Bod12
P3
N3
I3
DG5
PG8
GR-3
7 Imabari
U9
Bod10
P3
N1
I5
DG8
PG10
GR-2
8 Ehime FC
U9
Bod10
P3
N1
I5
DG12
PG15
GR-3
P3
N1
I5
DG8
PG20
GR-12
10 Osaka
U9
Bod7
P1
N4
I4
DG14
PG14
GR0
West B
P8
N1
I0
DG17
PG4
GR13
P5
N2
I2
DG14
PG9
GR5
P5
N2
I2
DG15
PG11
GR4
4 Biwako Shiga
U9
Bod15
P5
N0
I4
DG8
PG13
GR-5
5 Sagan Tosu
U9
Bod13
P3
N4
I2
DG16
PG10
GR6
P4
N0
I5
DG11
PG13
GR-2
7 Oita Trinita
U9
Bod10
P3
N1
I5
DG15
PG13
GR2
P2
N4
I3
DG15
PG15
GR0
9 Kitakyushu
U9
Bod7
P2
N1
I6
DG11
PG19
GR-8
10 FC Ryukyu
U9
Bod5
P0
N5
I4
DG5
PG12
GR-7
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
East A
1 Sagamihara 9 3 3 3 14 21 -7 12
2 Thespakusatsu Gunma 9 3 2 4 15 24 -9 11
3 Tochigi SC 9 1 3 5 8 15 -7 6
J2 League
1 Kataller Toyama 7 6 0 1 15 5 10 18
2 Vegalta Sendai 7 5 0 2 12 6 6 15
3 Yokohama FC 9 4 3 2 13 10 3 15
4 Shonan Bellmare 8 3 4 1 8 6 2 13
5 Omiya Ardija 7 3 3 1 12 8 4 12
6 Tegevajaro Miyazaki 6 2 2 2 9 8 1 8
7 Jubilo Iwata 7 2 2 3 9 10 -1 8
8 Vanraure Hachinohe 7 2 2 3 7 14 -7 8
9 Montedio Yamagata 6 2 1 3 6 5 1 7
10 Consadole Sapporo 7 2 1 4 8 9 -1 7
11 Tochigi City 7 2 1 4 9 11 -2 7
12 Oita Trinita 7 1 4 2 3 5 -2 7
13 Iwaki 7 2 1 4 10 13 -3 7
14 Tokushima Vortis 7 2 1 4 5 10 -5 7
15 Imabari 8 2 1 5 8 15 -7 7
16 Fujieda MYFC 7 1 3 3 9 11 -2 6
17 Albirex Niigata 6 1 2 3 7 16 -9 5
18 Ventforet Kofu 7 1 2 4 5 18 -13 5
19 Blaublitz Akita 6 0 2 4 3 7 -4 2
20 Sagan Tosu 7 0 2 5 3 10 -7 2
East B
1 Fujieda MYFC 9 5 3 1 14 8 6 18
2 Ventforet Kofu 9 5 2 2 7 4 3 17
3 FC Gifu 9 5 2 2 14 12 2 17
4 Omiya Ardija 9 4 2 3 21 20 1 14
5 Matsumoto Yamaga 9 4 1 4 16 10 6 13
6 Iwaki 9 3 4 2 13 11 2 13
7 Jubilo Iwata 9 3 3 3 16 18 -2 12
8 Consadole Sapporo 9 3 2 4 12 11 1 11
9 Parceiro Nagano 9 3 1 5 8 15 -7 10
10 Fukushima United 9 2 3 4 12 20 -8 9
West A
1 Kataller Toyama 9 7 0 2 20 14 6 21
2 Ehime FC 9 5 2 2 19 11 8 17
3 Tokushima Vortis 9 4 2 3 22 9 13 14
4 Albirex Niigata 9 3 3 3 8 9 -1 12
5 Osaka 9 2 4 3 6 7 -1 10
6 Kanazawa 9 2 4 3 14 16 -2 10
7 Imabari 9 2 3 4 6 8 -2 9
8 Kamatamare Sanuki 9 2 2 5 6 12 -6 8
9 Kochi United 9 1 3 5 14 23 -9 6
10 Nara Club 9 2 0 7 10 20 -10 6
West B
1 Tegevajaro Miyazaki 9 7 1 1 18 7 11 22
2 Sagan Tosu 9 5 2 2 12 7 5 17
3 Roasso Kumamoto 9 4 2 3 12 11 1 14
4 Gainare Tottori 9 4 1 4 17 18 -1 13
5 Kagoshima United 9 3 3 3 13 11 2 12
6 Oita Trinita 9 3 2 4 8 9 -1 11
7 Renofa Yamaguchi 9 2 3 4 12 16 -4 9
8 FC Ryukyu 9 2 2 5 14 20 -6 8
9 Kitakyushu 9 2 2 5 6 13 -7 8
10 Biwako Shiga 9 1 2 6 7 15 -8 5
East A
1 Sagamihara
U9
Bod12
P3
N3
I3
DG14
PG21
GR-7
P3
N2
I4
DG15
PG24
GR-9
3 Tochigi SC
U9
Bod6
P1
N3
I5
DG8
PG15
GR-7
J2 League
P6
N0
I1
DG15
PG5
GR10
2 Vegalta Sendai
U7
Bod15
P5
N0
I2
DG12
PG6
GR6
3 Yokohama FC
U9
Bod15
P4
N3
I2
DG13
PG10
GR3
P3
N4
I1
DG8
PG6
GR2
5 Omiya Ardija
U7
Bod12
P3
N3
I1
DG12
PG8
GR4
P2
N2
I2
DG9
PG8
GR1
7 Jubilo Iwata
U7
Bod8
P2
N2
I3
DG9
PG10
GR-1
P2
N2
I3
DG7
PG14
GR-7
P2
N1
I3
DG6
PG5
GR1
P2
N1
I4
DG8
PG9
GR-1
11 Tochigi City
U7
Bod7
P2
N1
I4
DG9
PG11
GR-2
12 Oita Trinita
U7
Bod7
P1
N4
I2
DG3
PG5
GR-2
13 Iwaki
U7
Bod7
P2
N1
I4
DG10
PG13
GR-3
P2
N1
I4
DG5
PG10
GR-5
15 Imabari
U8
Bod7
P2
N1
I5
DG8
PG15
GR-7
16 Fujieda MYFC
U7
Bod6
P1
N3
I3
DG9
PG11
GR-2
P1
N2
I3
DG7
PG16
GR-9
18 Ventforet Kofu
U7
Bod5
P1
N2
I4
DG5
PG18
GR-13
P0
N2
I4
DG3
PG7
GR-4
20 Sagan Tosu
U7
Bod2
P0
N2
I5
DG3
PG10
GR-7
East B
1 Fujieda MYFC
U9
Bod18
P5
N3
I1
DG14
PG8
GR6
2 Ventforet Kofu
U9
Bod17
P5
N2
I2
DG7
PG4
GR3
3 FC Gifu
U9
Bod17
P5
N2
I2
DG14
PG12
GR2
4 Omiya Ardija
U9
Bod14
P4
N2
I3
DG21
PG20
GR1
P4
N1
I4
DG16
PG10
GR6
6 Iwaki
U9
Bod13
P3
N4
I2
DG13
PG11
GR2
7 Jubilo Iwata
U9
Bod12
P3
N3
I3
DG16
PG18
GR-2
P3
N2
I4
DG12
PG11
GR1
P3
N1
I5
DG8
PG15
GR-7
P2
N3
I4
DG12
PG20
GR-8
West A
P7
N0
I2
DG20
PG14
GR6
2 Ehime FC
U9
Bod17
P5
N2
I2
DG19
PG11
GR8
P4
N2
I3
DG22
PG9
GR13
P3
N3
I3
DG8
PG9
GR-1
5 Osaka
U9
Bod10
P2
N4
I3
DG6
PG7
GR-1
6 Kanazawa
U9
Bod10
P2
N4
I3
DG14
PG16
GR-2
7 Imabari
U9
Bod9
P2
N3
I4
DG6
PG8
GR-2
P2
N2
I5
DG6
PG12
GR-6
9 Kochi United
U9
Bod6
P1
N3
I5
DG14
PG23
GR-9
10 Nara Club
U9
Bod6
P2
N0
I7
DG10
PG20
GR-10
West B
P7
N1
I1
DG18
PG7
GR11
2 Sagan Tosu
U9
Bod17
P5
N2
I2
DG12
PG7
GR5
P4
N2
I3
DG12
PG11
GR1
P4
N1
I4
DG17
PG18
GR-1
P3
N3
I3
DG13
PG11
GR2
6 Oita Trinita
U9
Bod11
P3
N2
I4
DG8
PG9
GR-1
P2
N3
I4
DG12
PG16
GR-4
8 FC Ryukyu
U9
Bod8
P2
N2
I5
DG14
PG20
GR-6
9 Kitakyushu
U9
Bod8
P2
N2
I5
DG6
PG13
GR-7
10 Biwako Shiga
U9
Bod5
P1
N2
I6
DG7
PG15
GR-8
140
Odigranih utakmica
358
Ukupno golova
2,56
Golova po utakmici
53,6%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

J2 League · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

J2 League · sezona 2026
Uzorak 140
358
Golova
2,56
Prosek golova
75
BTTS · 53,6%
140
Utakmica
Over
Over 0.5
130/14092,9%
Over 1.5
104/14074,3%
Over 2.5
66/14047,1%
Over 3.5
35/14025,0%
Over 4.5
18/14012,9%
Under
Under 0.5
10/1407,1%
Under 1.5
36/14025,7%
Under 2.5
74/14052,9%
Under 3.5
105/14075,0%
Under 4.5
122/14087,1%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio60/140 · 42,9%
Nerešeno37/140 · 26,4%
Gost pobedio43/140 · 30,7%

Analiza tipova

J2 League · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
500 196 304 39,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno
X Ceo meč
500 123 377 24,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
500 181 319 36,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
500 319 181 63,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
500 377 123 75,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
500 304 196 60,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
500 148 352 29,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
500 259 241 51,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
500 366 134 73,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
500 352 148 70,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
500 241 259 48,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
500 134 366 26,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
500 65 435 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
500 352 148 70,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
500 241 259 48,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
500 134 366 26,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
500 148 352 29,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
500 259 241 51,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
500 366 134 73,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
500 252 248 50,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
500 197 303 39,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
500 197 303 39,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
500 204 296 40,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
500 252 248 50,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
500 248 252 49,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
500 332 168 66,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
500 345 155 69,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
500 168 332 33,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
140 62 78 44,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
500 345 155 69,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
500 168 332 33,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
500 361 139 72,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
500 183 317 36,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
500 73 427 14,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
500 352 148 70,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
500 171 329 34,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
500 67 433 13,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
500 148 352 29,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
500 139 361 27,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
500 107 393 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
500 89 411 17,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
500 106 394 21,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
500 75 425 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
500 196 304 39,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
500 141 359 28,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
500 110 390 22,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
500 141 359 28,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
500 110 390 22,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
500 87 413 17,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
500 109 391 21,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
500 94 406 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
500 84 416 16,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
500 84 416 16,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
500 39 461 7,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
500 181 319 36,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
500 127 373 25,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
500 102 398 20,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
500 127 373 25,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
500 102 398 20,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
500 81 419 16,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
500 100 400 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
500 294 206 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
500 380 120 76,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
500 206 294 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
500 86 414 17,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
500 380 120 76,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
500 206 294 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
500 86 414 17,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
500 120 380 24,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
500 294 206 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
500 414 86 82,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
500 152 348 30,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
500 209 291 41,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
500 139 361 27,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
500 280 220 56,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
500 225 275 45,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
500 225 275 45,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
500 139 361 27,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
500 265 235 53,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
500 211 289 42,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
500 211 289 42,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
500 131 369 26,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
500 268 232 53,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
500 212 288 42,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
140 58 82 41,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
140 83 57 59,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
140 94 46 67,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
140 79 61 56,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
140 65 75 46,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
140 76 64 54,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
140 39 101 27,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
140 36 104 25,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
140 51 89 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
140 71 69 50,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
140 104 36 74,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
140 122 18 87,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
140 80 60 57,1% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
140 98 42 70,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
140 56 84 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
140 51 89 36,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
140 86 54 61,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
140 58 82 41,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
140 33 107 23,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
140 76 64 54,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
140 78 62 55,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
140 60 80 42,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
140 73 67 52,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
140 43 97 30,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
140 40 100 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
140 16 124 11,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
140 45 95 32,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
140 23 117 16,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
140 43 97 30,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
140 66 74 47,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
140 78 62 55,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
140 67 73 47,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
140 52 88 37,1% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
140 64 76 45,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
140 38 102 27,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
140 35 105 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
140 72 68 51,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
140 56 84 40,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
140 94 46 67,1% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
140 69 71 49,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
140 41 99 29,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
140 62 78 44,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
140 37 103 26,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
140 34 106 24,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
140 27 113 19,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
140 38 102 27,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
140 33 107 23,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
140 51 89 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
140 22 118 15,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
140 30 110 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
140 10 130 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
140 22 118 15,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
140 18 122 12,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
140 28 112 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
140 29 111 20,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
140 19 121 13,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
140 27 113 19,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
140 20 120 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
140 18 122 12,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
140 64 76 45,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
140 97 43 69,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
140 107 33 76,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
140 71 69 50,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5

Golovi

J2 League · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 140 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
58/14041,4%
I 0-1 & II 0-2
83/14059,3%
I 0-1 & II 0-3
94/14067,1%
I 0-1 & II 1+
79/14056,4%
I 0-1 & II 1-2
65/14046,4%
I 0-1 & II 1-3
76/14054,3%
I 0-1 & II 2+
39/14027,9%
I 0-1 & II 2-3
36/14025,7%
I 0-2 & II 0-1
71/14050,7%
I 0-2 & II 0-2
104/14074,3%
I 0-2 & II 0-3
122/14087,1%
I 0-2 & II 1-2
80/14057,1%
I 0-2 & II 1-3
98/14070,0%
I 0-2 & II 2+
56/14040,0%
I 0-2 & II 2-3
51/14036,4%
I 1+ & II 1+
76/14054,3%
I 1+ & II 0-2
78/14055,7%
I 1+ & II 1-2
60/14042,9%
I 1+ & II 1-3
73/14052,1%
I 1+ & II 2+
43/14030,7%
I 1+ & II 2-3
40/14028,6%
I 1+ & II 3+
16/14011,4%
I 1-2 & II 0-1
43/14030,7%
I 1-2 & II 0-2
66/14047,1%
I 1-2 & II 0-3
78/14055,7%
I 1-2 & II 1+
67/14047,9%
I 1-2 & II 1-2
52/14037,1%
I 1-2 & II 1-3
64/14045,7%
I 1-2 & II 2+
38/14027,1%
I 1-2 & II 2-3
35/14025,0%
I 1-3 & II 1+
72/14051,4%
I 1-3 & II 1-2
56/14040,0%
I 1-3 & II 1-3
69/14049,3%
I 1-3 & II 2+
41/14029,3%
I 2+ & II 1+
33/14023,6%
I 2+ & II 2+
22/14015,7%
I 2+ & II 3+
10/1407,1%
I 2-3 & II 0-1
18/14012,9%
I 2-3 & II 0-2
28/14020,0%
I 2-3 & II 1+
29/14020,7%
I 2-3 & II 1-2
19/14013,6%
I 2-3 & II 1-3
27/14019,3%
I 2-3 & II 2+
20/14014,3%
I 2-3 & II 2-3
18/14012,9%
I 1+ & 2+
86/14061,4%
I 1+ & 3+
58/14041,4%
I 1+ & 4+
33/14023,6%
I 1-2 & 3+
45/14032,1%
I 1-2 & 4+
23/14016,4%
I 2+ & 3+
37/14026,4%
I 2+ & 4+
27/14019,3%
I 2-3 & 4+
22/14015,7%
NE I 1+ & II 1+
64/14045,7%
NE I 1+ & II 2+
97/14069,3%
NE I 2+ & II 1+
107/14076,4%
NE I 1-3 & II 1-3
71/14050,7%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 02.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.

Utakmice i timovi

Aktuelna sezona 2026
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.