Shonan Bellmare – Sagan Tosu
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,2%Detalji
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J2 League | ||||||||||
| 1 |
Vegalta Sendai
|
14 | 8 | 3 | 3 | 23 | 13 | 10 | 27 | |
| 2 |
Albirex Niigata
|
14 | 8 | 2 | 4 | 21 | 24 | -3 | 26 | |
| 3 |
Kataller Toyama
|
14 | 7 | 4 | 3 | 26 | 14 | 12 | 25 | |
| 4 |
Yokohama FC
|
14 | 7 | 4 | 3 | 26 | 16 | 10 | 25 | |
| East A | ||||||||||
| 5 |
Sagamihara
|
18 | 7 | 5 | 6 | 31 | 33 | -2 | 28 |
W
W
L
L
W
|
| J2 League | ||||||||||
| 5 |
Omiya Ardija
|
14 | 6 | 6 | 2 | 25 | 17 | 8 | 24 | |
| East A | ||||||||||
| 6 |
Thespakusatsu Gunma
|
18 | 6 | 4 | 8 | 26 | 36 | -10 | 23 |
L
L
W
L
L
|
| J2 League | ||||||||||
| 6 |
Tegevajaro Miyazaki
|
14 | 6 | 5 | 3 | 21 | 16 | 5 | 23 | |
| 7 |
Shonan Bellmare
|
14 | 5 | 7 | 2 | 15 | 13 | 2 | 22 | |
| 8 |
Iwaki
|
14 | 6 | 2 | 6 | 23 | 20 | 3 | 20 | |
| 9 |
Consadole Sapporo
|
14 | 6 | 2 | 6 | 17 | 19 | -2 | 20 | |
| East A | ||||||||||
| 10 |
Tochigi SC
|
18 | 4 | 5 | 9 | 23 | 28 | -5 | 18 |
W
L
D
L
W
|
| J2 League | ||||||||||
| 10 |
Oita Trinita
|
14 | 4 | 7 | 3 | 17 | 12 | 5 | 19 | |
| 11 |
Jubilo Iwata
|
14 | 5 | 4 | 5 | 16 | 15 | 1 | 19 | |
| 12 |
Blaublitz Akita
|
14 | 4 | 5 | 5 | 15 | 15 | 0 | 17 | |
| 13 |
Sagan Tosu
|
14 | 5 | 2 | 7 | 14 | 17 | -3 | 17 | |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
14 | 5 | 2 | 7 | 11 | 14 | -3 | 17 | |
| 15 |
Fujieda MYFC
|
14 | 3 | 7 | 4 | 16 | 15 | 1 | 16 | |
| 16 |
Montedio Yamagata
|
14 | 5 | 1 | 8 | 13 | 14 | -1 | 16 | |
| 17 |
Vanraure Hachinohe
|
14 | 4 | 2 | 8 | 11 | 24 | -13 | 14 | |
| 18 |
Tochigi City
|
14 | 3 | 3 | 8 | 21 | 25 | -4 | 12 | |
| 19 |
Imabari
|
14 | 3 | 3 | 8 | 16 | 27 | -11 | 12 | |
| 20 |
Ventforet Kofu
|
14 | 3 | 3 | 8 | 11 | 28 | -17 | 12 | |
| East B | ||||||||||
| 1 |
Ventforet Kofu
|
18 | 10 | 3 | 5 | 21 | 13 | 8 | 35 | |
| 2 |
Consadole Sapporo
|
18 | 9 | 2 | 7 | 26 | 22 | 4 | 31 | |
| 3 |
Iwaki
|
18 | 7 | 6 | 5 | 22 | 18 | 4 | 31 | |
| 4 |
Omiya Ardija
|
18 | 9 | 2 | 7 | 38 | 28 | 10 | 30 | |
| 5 |
Fujieda MYFC
|
18 | 6 | 9 | 3 | 21 | 17 | 4 | 30 | |
| 6 |
FC Gifu
|
18 | 8 | 3 | 7 | 24 | 26 | -2 | 28 |
L
W
L
D
W
|
| 7 |
Matsumoto Yamaga
|
18 | 6 | 6 | 6 | 31 | 21 | 10 | 26 |
L
W
L
W
L
|
| 8 |
Jubilo Iwata
|
18 | 5 | 6 | 7 | 16 | 23 | -7 | 25 | |
| 9 |
Fukushima United
|
18 | 4 | 4 | 10 | 28 | 41 | -13 | 18 |
D
W
W
L
W
|
| 10 |
Parceiro Nagano
|
18 | 3 | 5 | 10 | 15 | 33 | -18 | 16 |
W
W
W
W
L
|
| West A | ||||||||||
| 1 |
Kataller Toyama
|
18 | 10 | 5 | 3 | 37 | 24 | 13 | 38 | |
| 2 |
Albirex Niigata
|
18 | 9 | 5 | 4 | 21 | 17 | 4 | 35 | |
| 3 |
Tokushima Vortis
|
18 | 9 | 3 | 6 | 36 | 22 | 14 | 32 | |
| 4 |
Kochi United
|
18 | 8 | 4 | 6 | 23 | 21 | 2 | 30 |
L
L
L
L
W
|
| 5 |
Ehime FC
|
18 | 8 | 3 | 7 | 25 | 18 | 7 | 28 |
L
L
L
W
L
|
| 6 |
Kanazawa
|
18 | 5 | 7 | 6 | 15 | 21 | -6 | 27 |
W
L
W
W
W
|
| 7 |
Nara Club
|
18 | 5 | 4 | 9 | 25 | 34 | -9 | 21 |
W
W
W
L
W
|
| 8 |
Osaka
|
18 | 3 | 8 | 7 | 15 | 18 | -3 | 20 |
W
L
W
L
L
|
| 9 |
Imabari
|
18 | 5 | 4 | 9 | 14 | 18 | -4 | 20 | |
| 10 |
Kamatamare Sanuki
|
18 | 5 | 3 | 10 | 14 | 32 | -18 | 19 |
L
W
L
W
L
|
| West B | ||||||||||
| 1 |
Tegevajaro Miyazaki
|
18 | 15 | 2 | 1 | 35 | 11 | 24 | 47 | |
| 2 |
Kagoshima United
|
18 | 8 | 5 | 5 | 23 | 15 | 8 | 33 |
W
W
W
W
L
|
| 3 |
Sagan Tosu
|
18 | 8 | 6 | 4 | 24 | 14 | 10 | 32 | |
| 4 |
Renofa Yamaguchi
|
18 | 7 | 5 | 6 | 24 | 22 | 2 | 29 |
L
W
L
W
L
|
| 5 |
Roasso Kumamoto
|
18 | 8 | 2 | 8 | 20 | 20 | 0 | 27 |
L
W
W
L
L
|
| 6 |
Gainare Tottori
|
18 | 6 | 5 | 7 | 20 | 24 | -4 | 27 |
W
W
W
W
W
|
| 7 |
Oita Trinita
|
18 | 6 | 3 | 9 | 18 | 18 | 0 | 22 | |
| 8 |
Biwako Shiga
|
18 | 6 | 2 | 10 | 15 | 28 | -13 | 21 |
L
W
W
W
L
|
| 9 |
FC Ryukyu
|
18 | 2 | 7 | 9 | 13 | 25 | -12 | 17 |
D
W
W
L
W
|
| 10 |
Kitakyushu
|
18 | 4 | 3 | 11 | 17 | 32 | -15 | 15 |
L
L
L
L
L
|
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| East A | |||||||||
| 1 |
Sagamihara
|
9 | 4 | 2 | 3 | 17 | 12 | 5 | 14 |
| 2 |
Tochigi SC
|
9 | 3 | 2 | 4 | 15 | 13 | 2 | 11 |
| 3 |
Thespakusatsu Gunma
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16 | 15 | 1 | 11 |
| J2 League | |||||||||
| 1 |
Albirex Niigata
|
8 | 7 | 0 | 1 | 14 | 8 | 6 | 21 |
| 2 |
Blaublitz Akita
|
8 | 4 | 3 | 1 | 12 | 8 | 4 | 15 |
| 3 |
Tegevajaro Miyazaki
|
8 | 4 | 3 | 1 | 12 | 8 | 4 | 15 |
| 4 |
Sagan Tosu
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 15 |
| 5 |
Iwaki
|
7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 7 | 6 | 13 |
| 6 |
Consadole Sapporo
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 | 13 |
| 7 |
Oita Trinita
|
7 | 3 | 3 | 1 | 14 | 7 | 7 | 12 |
| 8 |
Omiya Ardija
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13 | 9 | 4 | 12 |
| 9 |
Vegalta Sendai
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11 | 7 | 4 | 12 |
| 10 |
Jubilo Iwata
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 5 | 2 | 11 |
| 11 |
Yokohama FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 6 | 7 | 10 |
| 12 |
Fujieda MYFC
|
7 | 2 | 4 | 1 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 13 |
Tokushima Vortis
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 4 | 2 | 10 |
| 14 |
Shonan Bellmare
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 9 |
| 15 |
Montedio Yamagata
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 9 | -2 | 9 |
| 16 |
Kataller Toyama
|
7 | 1 | 4 | 2 | 11 | 9 | 2 | 7 |
| 17 |
Ventforet Kofu
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 10 | -4 | 7 |
| 18 |
Vanraure Hachinohe
|
7 | 2 | 0 | 5 | 4 | 10 | -6 | 6 |
| 19 |
Tochigi City
|
7 | 1 | 2 | 4 | 12 | 14 | -2 | 5 |
| 20 |
Imabari
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 12 | -4 | 5 |
| East B | |||||||||
| 1 |
Consadole Sapporo
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14 | 11 | 3 | 18 |
| 2 |
Ventforet Kofu
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14 | 9 | 5 | 16 |
| 3 |
Omiya Ardija
|
9 | 5 | 0 | 4 | 21 | 13 | 8 | 15 |
| 4 |
Iwaki
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 11 | 3 | 14 |
| 5 |
Matsumoto Yamaga
|
9 | 2 | 5 | 2 | 15 | 11 | 4 | 11 |
| 6 |
FC Gifu
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 10 |
| 7 |
Fujieda MYFC
|
9 | 1 | 6 | 2 | 13 | 14 | -1 | 9 |
| 8 |
Jubilo Iwata
|
9 | 2 | 3 | 4 | 5 | 11 | -6 | 9 |
| 9 |
Fukushima United
|
9 | 2 | 1 | 6 | 16 | 21 | -5 | 7 |
| 10 |
Parceiro Nagano
|
9 | 0 | 4 | 5 | 7 | 18 | -11 | 4 |
| West A | |||||||||
| 1 |
Kochi United
|
9 | 7 | 1 | 1 | 16 | 6 | 10 | 22 |
| 2 |
Albirex Niigata
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16 | 12 | 4 | 20 |
| 3 |
Tokushima Vortis
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14 | 13 | 1 | 16 |
| 4 |
Kataller Toyama
|
9 | 3 | 5 | 1 | 21 | 13 | 8 | 14 |
| 5 |
Nara Club
|
9 | 3 | 4 | 2 | 15 | 14 | 1 | 13 |
| 6 |
Kanazawa
|
9 | 3 | 3 | 3 | 5 | 8 | -3 | 12 |
| 7 |
Imabari
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8 | 10 | -2 | 10 |
| 8 |
Ehime FC
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12 | 15 | -3 | 10 |
| 9 |
Kamatamare Sanuki
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8 | 20 | -12 | 10 |
| 10 |
Osaka
|
9 | 1 | 4 | 4 | 14 | 14 | 0 | 7 |
| West B | |||||||||
| 1 |
Tegevajaro Miyazaki
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17 | 4 | 13 | 25 |
| 2 |
Kagoshima United
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14 | 9 | 5 | 17 |
| 3 |
Renofa Yamaguchi
|
9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 11 | 4 | 17 |
| 4 |
Biwako Shiga
|
9 | 5 | 0 | 4 | 8 | 13 | -5 | 15 |
| 5 |
Sagan Tosu
|
9 | 3 | 4 | 2 | 16 | 10 | 6 | 13 |
| 6 |
Roasso Kumamoto
|
9 | 4 | 0 | 5 | 11 | 13 | -2 | 12 |
| 7 |
Oita Trinita
|
9 | 3 | 1 | 5 | 15 | 13 | 2 | 10 |
| 8 |
Gainare Tottori
|
9 | 2 | 4 | 3 | 15 | 15 | 0 | 10 |
| 9 |
Kitakyushu
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11 | 19 | -8 | 7 |
| 10 |
FC Ryukyu
|
9 | 0 | 5 | 4 | 5 | 12 | -7 | 5 |
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| East A | |||||||||
| 1 |
Sagamihara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 21 | -7 | 12 |
| 2 |
Thespakusatsu Gunma
|
9 | 3 | 2 | 4 | 15 | 24 | -9 | 11 |
| 3 |
Tochigi SC
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 15 | -7 | 6 |
| J2 League | |||||||||
| 1 |
Kataller Toyama
|
7 | 6 | 0 | 1 | 15 | 5 | 10 | 18 |
| 2 |
Vegalta Sendai
|
7 | 5 | 0 | 2 | 12 | 6 | 6 | 15 |
| 3 |
Yokohama FC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13 | 10 | 3 | 15 |
| 4 |
Shonan Bellmare
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8 | 6 | 2 | 13 |
| 5 |
Omiya Ardija
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 8 | 4 | 12 |
| 6 |
Tegevajaro Miyazaki
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | 1 | 8 |
| 7 |
Jubilo Iwata
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 10 | -1 | 8 |
| 8 |
Vanraure Hachinohe
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 14 | -7 | 8 |
| 9 |
Montedio Yamagata
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 5 | 1 | 7 |
| 10 |
Consadole Sapporo
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 9 | -1 | 7 |
| 11 |
Tochigi City
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 11 | -2 | 7 |
| 12 |
Oita Trinita
|
7 | 1 | 4 | 2 | 3 | 5 | -2 | 7 |
| 13 |
Iwaki
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 13 | -3 | 7 |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 7 |
| 15 |
Imabari
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 15 | -7 | 7 |
| 16 |
Fujieda MYFC
|
7 | 1 | 3 | 3 | 9 | 11 | -2 | 6 |
| 17 |
Albirex Niigata
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 16 | -9 | 5 |
| 18 |
Ventforet Kofu
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 18 | -13 | 5 |
| 19 |
Blaublitz Akita
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 7 | -4 | 2 |
| 20 |
Sagan Tosu
|
7 | 0 | 2 | 5 | 3 | 10 | -7 | 2 |
| East B | |||||||||
| 1 |
Fujieda MYFC
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14 | 8 | 6 | 18 |
| 2 |
Ventforet Kofu
|
9 | 5 | 2 | 2 | 7 | 4 | 3 | 17 |
| 3 |
FC Gifu
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14 | 12 | 2 | 17 |
| 4 |
Omiya Ardija
|
9 | 4 | 2 | 3 | 21 | 20 | 1 | 14 |
| 5 |
Matsumoto Yamaga
|
9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 10 | 6 | 13 |
| 6 |
Iwaki
|
9 | 3 | 4 | 2 | 13 | 11 | 2 | 13 |
| 7 |
Jubilo Iwata
|
9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 18 | -2 | 12 |
| 8 |
Consadole Sapporo
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 11 | 1 | 11 |
| 9 |
Parceiro Nagano
|
9 | 3 | 1 | 5 | 8 | 15 | -7 | 10 |
| 10 |
Fukushima United
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12 | 20 | -8 | 9 |
| West A | |||||||||
| 1 |
Kataller Toyama
|
9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 14 | 6 | 21 |
| 2 |
Ehime FC
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19 | 11 | 8 | 17 |
| 3 |
Tokushima Vortis
|
9 | 4 | 2 | 3 | 22 | 9 | 13 | 14 |
| 4 |
Albirex Niigata
|
9 | 3 | 3 | 3 | 8 | 9 | -1 | 12 |
| 5 |
Osaka
|
9 | 2 | 4 | 3 | 6 | 7 | -1 | 10 |
| 6 |
Kanazawa
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 16 | -2 | 10 |
| 7 |
Imabari
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6 | 8 | -2 | 9 |
| 8 |
Kamatamare Sanuki
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6 | 12 | -6 | 8 |
| 9 |
Kochi United
|
9 | 1 | 3 | 5 | 14 | 23 | -9 | 6 |
| 10 |
Nara Club
|
9 | 2 | 0 | 7 | 10 | 20 | -10 | 6 |
| West B | |||||||||
| 1 |
Tegevajaro Miyazaki
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18 | 7 | 11 | 22 |
| 2 |
Sagan Tosu
|
9 | 5 | 2 | 2 | 12 | 7 | 5 | 17 |
| 3 |
Roasso Kumamoto
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 14 |
| 4 |
Gainare Tottori
|
9 | 4 | 1 | 4 | 17 | 18 | -1 | 13 |
| 5 |
Kagoshima United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13 | 11 | 2 | 12 |
| 6 |
Oita Trinita
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8 | 9 | -1 | 11 |
| 7 |
Renofa Yamaguchi
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12 | 16 | -4 | 9 |
| 8 |
FC Ryukyu
|
9 | 2 | 2 | 5 | 14 | 20 | -6 | 8 |
| 9 |
Kitakyushu
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6 | 13 | -7 | 8 |
| 10 |
Biwako Shiga
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 15 | -8 | 5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
500 | 196 | 304 | 39,2% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
500 | 123 | 377 | 24,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
500 | 181 | 319 | 36,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
500 | 319 | 181 | 63,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
500 | 377 | 123 | 75,4% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
500 | 304 | 196 | 60,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
500 | 148 | 352 | 29,6% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
500 | 259 | 241 | 51,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
500 | 366 | 134 | 73,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
500 | 352 | 148 | 70,4% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
500 | 241 | 259 | 48,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
500 | 134 | 366 | 26,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
500 | 65 | 435 | 13,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
500 | 352 | 148 | 70,4% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
500 | 241 | 259 | 48,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
500 | 134 | 366 | 26,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
500 | 148 | 352 | 29,6% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
500 | 259 | 241 | 51,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
500 | 366 | 134 | 73,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
500 | 252 | 248 | 50,4% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
500 | 197 | 303 | 39,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
500 | 197 | 303 | 39,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
500 | 204 | 296 | 40,8% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
500 | 252 | 248 | 50,4% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
500 | 248 | 252 | 49,6% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
500 | 332 | 168 | 66,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
500 | 345 | 155 | 69,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
500 | 168 | 332 | 33,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
140 | 62 | 78 | 44,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
500 | 345 | 155 | 69,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
500 | 168 | 332 | 33,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
500 | 361 | 139 | 72,2% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
500 | 183 | 317 | 36,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
500 | 73 | 427 | 14,6% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
500 | 352 | 148 | 70,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
500 | 171 | 329 | 34,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
500 | 67 | 433 | 13,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
500 | 148 | 352 | 29,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
500 | 139 | 361 | 27,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
500 | 107 | 393 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
500 | 89 | 411 | 17,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
500 | 106 | 394 | 21,2% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
500 | 75 | 425 | 15,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
500 | 196 | 304 | 39,2% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
500 | 141 | 359 | 28,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
500 | 110 | 390 | 22,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
500 | 141 | 359 | 28,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
500 | 110 | 390 | 22,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
500 | 87 | 413 | 17,4% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
500 | 109 | 391 | 21,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
500 | 94 | 406 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
500 | 84 | 416 | 16,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
500 | 84 | 416 | 16,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
500 | 39 | 461 | 7,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
500 | 181 | 319 | 36,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
500 | 127 | 373 | 25,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
500 | 102 | 398 | 20,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
500 | 127 | 373 | 25,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
500 | 102 | 398 | 20,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
500 | 81 | 419 | 16,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
500 | 100 | 400 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
500 | 294 | 206 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
500 | 380 | 120 | 76,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
500 | 206 | 294 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
500 | 86 | 414 | 17,2% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
500 | 380 | 120 | 76,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
500 | 206 | 294 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
500 | 86 | 414 | 17,2% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
500 | 120 | 380 | 24,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
500 | 294 | 206 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
500 | 414 | 86 | 82,8% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
500 | 152 | 348 | 30,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
500 | 209 | 291 | 41,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
500 | 139 | 361 | 27,8% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
500 | 280 | 220 | 56,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
500 | 225 | 275 | 45,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
500 | 225 | 275 | 45,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
500 | 139 | 361 | 27,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
500 | 265 | 235 | 53,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
500 | 211 | 289 | 42,2% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
500 | 211 | 289 | 42,2% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
500 | 131 | 369 | 26,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
500 | 268 | 232 | 53,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
500 | 212 | 288 | 42,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
140 | 58 | 82 | 41,4% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
140 | 83 | 57 | 59,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
140 | 94 | 46 | 67,1% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
140 | 79 | 61 | 56,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
140 | 65 | 75 | 46,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
140 | 76 | 64 | 54,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
140 | 39 | 101 | 27,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
140 | 36 | 104 | 25,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
140 | 51 | 89 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
140 | 71 | 69 | 50,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
140 | 104 | 36 | 74,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
140 | 122 | 18 | 87,1% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
140 | 80 | 60 | 57,1% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
140 | 98 | 42 | 70,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
140 | 56 | 84 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
140 | 51 | 89 | 36,4% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
140 | 86 | 54 | 61,4% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
140 | 58 | 82 | 41,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
140 | 33 | 107 | 23,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
140 | 76 | 64 | 54,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
140 | 78 | 62 | 55,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
140 | 60 | 80 | 42,9% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
140 | 73 | 67 | 52,1% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
140 | 43 | 97 | 30,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
140 | 40 | 100 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
140 | 16 | 124 | 11,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
140 | 45 | 95 | 32,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
140 | 23 | 117 | 16,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
140 | 43 | 97 | 30,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
140 | 66 | 74 | 47,1% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
140 | 78 | 62 | 55,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
140 | 67 | 73 | 47,9% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
140 | 52 | 88 | 37,1% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
140 | 64 | 76 | 45,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
140 | 38 | 102 | 27,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
140 | 35 | 105 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
140 | 72 | 68 | 51,4% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
140 | 56 | 84 | 40,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
140 | 94 | 46 | 67,1% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
140 | 69 | 71 | 49,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
140 | 41 | 99 | 29,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
140 | 62 | 78 | 44,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
140 | 37 | 103 | 26,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
140 | 34 | 106 | 24,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
140 | 27 | 113 | 19,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
140 | 38 | 102 | 27,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
140 | 33 | 107 | 23,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
140 | 51 | 89 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
140 | 22 | 118 | 15,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
140 | 30 | 110 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
140 | 10 | 130 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
140 | 22 | 118 | 15,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
140 | 18 | 122 | 12,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
140 | 28 | 112 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
140 | 29 | 111 | 20,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
140 | 19 | 121 | 13,6% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
140 | 27 | 113 | 19,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
140 | 20 | 120 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
140 | 18 | 122 | 12,9% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
140 | 64 | 76 | 45,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
140 | 97 | 43 | 69,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
140 | 107 | 33 | 76,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
140 | 71 | 69 | 50,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |

Vegalta Sendai
Sagan Tosu
Vanraure Hachinohe
Blaublitz Akita
Albirex Niigata
Tokushima Vortis
Iwaki
Jubilo Iwata
Tochigi City
Consadole Sapporo

Ventforet Kofu
Sagan Tosu
Omiya Ardija
Yokohama FC
Kataller Toyama
Fujieda MYFC
Montedio Yamagata
Iwaki
Oita Trinita
Shonan BellmareRazumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →