Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Group 1 | ||||||||||
| 1 |
Godoy Cruz
|
36 | 19 | 9 | 8 | 53 | 33 | 20 | 66 | |
| 2 |
Ferro Carril Oeste
|
36 | 19 | 9 | 8 | 38 | 31 | 7 | 66 | |
| 3 |
Deportivo Moron
|
36 | 18 | 7 | 11 | 53 | 37 | 16 | 61 | |
| 4 |
Deportivo Madryn
|
36 | 16 | 12 | 8 | 52 | 31 | 21 | 60 | |
| 5 |
Colon Santa Fe
|
36 | 16 | 12 | 8 | 45 | 27 | 18 | 60 | |
| 6 |
Almirante Brown
|
36 | 13 | 12 | 11 | 30 | 26 | 4 | 51 | |
| 7 |
Ciudad de Bolívar
|
36 | 13 | 12 | 11 | 30 | 33 | -3 | 51 | |
| 8 |
CA Estudiantes
|
35 | 13 | 10 | 12 | 35 | 34 | 1 | 49 | |
| 9 |
Chaco For Ever
|
36 | 12 | 10 | 14 | 39 | 37 | 2 | 46 | |
| 10 |
Los Andes
|
36 | 9 | 16 | 11 | 27 | 26 | 1 | 43 | |
| 11 |
San Telmo
|
36 | 10 | 11 | 15 | 30 | 41 | -11 | 41 | |
| 12 |
Atletico Mitre
|
36 | 8 | 16 | 12 | 31 | 42 | -11 | 40 | |
| 13 |
Racing Cordoba
|
36 | 10 | 10 | 16 | 32 | 45 | -13 | 40 | |
| 14 |
Defensores De Belgrano
|
36 | 8 | 15 | 13 | 25 | 34 | -9 | 39 | |
| 15 |
Central Norte
|
36 | 7 | 17 | 12 | 23 | 32 | -9 | 38 | |
| 16 |
All Boys
|
35 | 7 | 17 | 11 | 21 | 30 | -9 | 38 | |
| 17 |
Acassuso
|
36 | 8 | 11 | 17 | 25 | 35 | -10 | 35 | |
| 18 |
San Miguel
|
36 | 6 | 15 | 15 | 27 | 42 | -15 | 33 | |
| Group 2 | ||||||||||
| 1 |
Tristan Suarez
|
36 | 16 | 16 | 4 | 34 | 16 | 18 | 64 | |
| 2 |
Atlanta
|
36 | 19 | 5 | 12 | 42 | 34 | 8 | 62 | |
| 3 |
Temperley
|
36 | 16 | 13 | 7 | 43 | 31 | 12 | 61 | |
| 4 |
Gimnasia Jujuy
|
36 | 16 | 10 | 10 | 53 | 49 | 4 | 58 | |
| 5 |
Midland
|
36 | 15 | 10 | 11 | 43 | 29 | 14 | 55 | |
| 6 |
Deportivo Maipu
|
36 | 14 | 10 | 12 | 43 | 34 | 9 | 52 | |
| 7 |
Gimnasia Y Tiro
|
35 | 14 | 10 | 11 | 37 | 34 | 3 | 52 | |
| 8 |
San Martin S.J.
|
36 | 13 | 12 | 11 | 42 | 36 | 6 | 51 | |
| 9 |
Colegiales
|
35 | 14 | 9 | 12 | 36 | 32 | 4 | 51 | |
| 10 |
San Martin Tucuman
|
35 | 11 | 13 | 11 | 39 | 37 | 2 | 46 | |
| 11 |
Atletico DE Rafaela
|
35 | 12 | 10 | 13 | 29 | 35 | -6 | 46 | |
| 12 |
Agropecuario
|
36 | 12 | 10 | 14 | 31 | 39 | -8 | 46 | |
| 13 |
Quilmes
|
35 | 11 | 9 | 15 | 32 | 30 | 2 | 42 | |
| 14 |
Almagro
|
36 | 11 | 9 | 16 | 33 | 44 | -11 | 42 | |
| 15 |
Chacarita Juniors
|
35 | 11 | 6 | 18 | 27 | 35 | -8 | 39 | |
| 16 |
Patronato
|
35 | 7 | 16 | 12 | 29 | 35 | -6 | 37 | |
| 17 |
Nueva Chicago
|
35 | 9 | 10 | 16 | 25 | 34 | -9 | 37 | |
| 18 |
Club Atlético Güemes
|
36 | 6 | 9 | 21 | 28 | 62 | -34 | 27 | |
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Group 1 | |||||||||
| 1 |
Godoy Cruz
|
18 | 13 | 4 | 1 | 36 | 15 | 21 | 43 |
| 2 |
Deportivo Moron
|
18 | 13 | 3 | 2 | 33 | 13 | 20 | 42 |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
18 | 11 | 5 | 2 | 29 | 10 | 19 | 38 |
| 4 |
Deportivo Madryn
|
18 | 10 | 5 | 3 | 32 | 14 | 18 | 35 |
| 5 |
Almirante Brown
|
18 | 10 | 5 | 3 | 17 | 8 | 9 | 35 |
| 6 |
Racing Cordoba
|
18 | 9 | 5 | 4 | 23 | 16 | 7 | 32 |
| 7 |
Ferro Carril Oeste
|
18 | 10 | 2 | 6 | 18 | 17 | 1 | 32 |
| 8 |
CA Estudiantes
|
18 | 8 | 6 | 4 | 21 | 14 | 7 | 30 |
| 9 |
Chaco For Ever
|
18 | 8 | 5 | 5 | 25 | 17 | 8 | 29 |
| 10 |
San Telmo
|
18 | 7 | 5 | 6 | 18 | 18 | 0 | 26 |
| 11 |
Los Andes
|
18 | 5 | 10 | 3 | 14 | 9 | 5 | 25 |
| 12 |
Ciudad de Bolívar
|
18 | 6 | 7 | 5 | 16 | 17 | -1 | 25 |
| 13 |
All Boys
|
17 | 4 | 12 | 1 | 9 | 6 | 3 | 24 |
| 14 |
Central Norte
|
18 | 4 | 11 | 3 | 12 | 11 | 1 | 23 |
| 15 |
Atletico Mitre
|
18 | 5 | 7 | 6 | 17 | 21 | -4 | 22 |
| 16 |
Defensores De Belgrano
|
18 | 4 | 9 | 5 | 13 | 17 | -4 | 21 |
| 17 |
Acassuso
|
18 | 5 | 5 | 8 | 13 | 15 | -2 | 20 |
| 18 |
San Miguel
|
18 | 5 | 5 | 8 | 15 | 18 | -3 | 20 |
| Group 2 | |||||||||
| 1 |
Midland
|
18 | 12 | 3 | 3 | 26 | 7 | 19 | 39 |
| 2 |
Colegiales
|
18 | 11 | 6 | 1 | 27 | 10 | 17 | 39 |
| 3 |
Temperley
|
18 | 12 | 3 | 3 | 32 | 20 | 12 | 39 |
| 4 |
Gimnasia Jujuy
|
18 | 11 | 5 | 2 | 33 | 17 | 16 | 38 |
| 5 |
Atlanta
|
18 | 11 | 3 | 4 | 22 | 10 | 12 | 36 |
| 6 |
Atletico DE Rafaela
|
17 | 11 | 3 | 3 | 22 | 12 | 10 | 36 |
| 7 |
Tristan Suarez
|
18 | 9 | 8 | 1 | 19 | 7 | 12 | 35 |
| 8 |
Deportivo Maipu
|
18 | 10 | 5 | 3 | 23 | 12 | 11 | 35 |
| 9 |
Quilmes
|
18 | 10 | 4 | 4 | 21 | 8 | 13 | 34 |
| 10 |
San Martin S.J.
|
18 | 9 | 6 | 3 | 27 | 15 | 12 | 33 |
| 11 |
Gimnasia Y Tiro
|
17 | 9 | 6 | 2 | 20 | 10 | 10 | 33 |
| 12 |
Agropecuario
|
18 | 9 | 5 | 4 | 19 | 13 | 6 | 32 |
| 13 |
Chacarita Juniors
|
17 | 9 | 3 | 5 | 18 | 11 | 7 | 30 |
| 14 |
San Martin Tucuman
|
17 | 7 | 8 | 2 | 24 | 13 | 11 | 29 |
| 15 |
Almagro
|
18 | 7 | 5 | 6 | 19 | 16 | 3 | 26 |
| 16 |
Patronato
|
18 | 6 | 7 | 5 | 22 | 17 | 5 | 25 |
| 17 |
Nueva Chicago
|
18 | 5 | 9 | 4 | 17 | 13 | 4 | 24 |
| 18 |
Club Atlético Güemes
|
18 | 5 | 4 | 9 | 16 | 27 | -11 | 19 |
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Group 1 | |||||||||
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
18 | 9 | 7 | 2 | 20 | 14 | 6 | 34 |
| 2 |
Ciudad de Bolívar
|
18 | 7 | 5 | 6 | 14 | 16 | -2 | 26 |
| 3 |
Deportivo Madryn
|
18 | 6 | 7 | 5 | 20 | 17 | 3 | 25 |
| 4 |
Godoy Cruz
|
18 | 6 | 5 | 7 | 17 | 18 | -1 | 23 |
| 5 |
Colon Santa Fe
|
18 | 5 | 7 | 6 | 16 | 17 | -1 | 22 |
| 6 |
Deportivo Moron
|
18 | 5 | 4 | 9 | 20 | 24 | -4 | 19 |
| 7 |
CA Estudiantes
|
17 | 5 | 4 | 8 | 14 | 20 | -6 | 19 |
| 8 |
Los Andes
|
18 | 4 | 6 | 8 | 13 | 17 | -4 | 18 |
| 9 |
Defensores De Belgrano
|
18 | 4 | 6 | 8 | 12 | 17 | -5 | 18 |
| 10 |
Atletico Mitre
|
18 | 3 | 9 | 6 | 14 | 21 | -7 | 18 |
| 11 |
Chaco For Ever
|
18 | 4 | 5 | 9 | 14 | 20 | -6 | 17 |
| 12 |
Almirante Brown
|
18 | 3 | 7 | 8 | 13 | 18 | -5 | 16 |
| 13 |
Acassuso
|
18 | 3 | 6 | 9 | 12 | 20 | -8 | 15 |
| 14 |
Central Norte
|
18 | 3 | 6 | 9 | 11 | 21 | -10 | 15 |
| 15 |
San Telmo
|
18 | 3 | 6 | 9 | 12 | 23 | -11 | 15 |
| 16 |
All Boys
|
18 | 3 | 5 | 10 | 12 | 24 | -12 | 14 |
| 17 |
San Miguel
|
18 | 1 | 10 | 7 | 12 | 24 | -12 | 13 |
| 18 |
Racing Cordoba
|
18 | 1 | 5 | 12 | 9 | 29 | -20 | 8 |
| Group 2 | |||||||||
| 1 |
Tristan Suarez
|
18 | 7 | 8 | 3 | 15 | 9 | 6 | 29 |
| 2 |
Atlanta
|
18 | 8 | 2 | 8 | 20 | 24 | -4 | 26 |
| 3 |
Temperley
|
18 | 4 | 10 | 4 | 11 | 11 | 0 | 22 |
| 4 |
Gimnasia Jujuy
|
18 | 5 | 5 | 8 | 20 | 32 | -12 | 20 |
| 5 |
Gimnasia Y Tiro
|
18 | 5 | 4 | 9 | 17 | 24 | -7 | 19 |
| 6 |
San Martin S.J.
|
18 | 4 | 6 | 8 | 15 | 21 | -6 | 18 |
| 7 |
Deportivo Maipu
|
18 | 4 | 5 | 9 | 20 | 22 | -2 | 17 |
| 8 |
San Martin Tucuman
|
18 | 4 | 5 | 9 | 15 | 24 | -9 | 17 |
| 9 |
Midland
|
18 | 3 | 7 | 8 | 17 | 22 | -5 | 16 |
| 10 |
Almagro
|
18 | 4 | 4 | 10 | 14 | 28 | -14 | 16 |
| 11 |
Agropecuario
|
18 | 3 | 5 | 10 | 12 | 26 | -14 | 14 |
| 12 |
Nueva Chicago
|
17 | 4 | 1 | 12 | 8 | 21 | -13 | 13 |
| 13 |
Patronato
|
17 | 1 | 9 | 7 | 7 | 18 | -11 | 12 |
| 14 |
Colegiales
|
17 | 3 | 3 | 11 | 9 | 22 | -13 | 12 |
| 15 |
Atletico DE Rafaela
|
18 | 1 | 7 | 10 | 7 | 23 | -16 | 10 |
| 16 |
Chacarita Juniors
|
18 | 2 | 3 | 13 | 9 | 24 | -15 | 9 |
| 17 |
Quilmes
|
17 | 1 | 5 | 11 | 11 | 22 | -11 | 8 |
| 18 |
Club Atlético Güemes
|
18 | 1 | 5 | 12 | 12 | 35 | -23 | 8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
628 | 293 | 335 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
628 | 196 | 432 | 31,2% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
628 | 139 | 489 | 22,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
628 | 489 | 139 | 77,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
628 | 432 | 196 | 68,8% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
628 | 335 | 293 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
628 | 255 | 373 | 40,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
628 | 416 | 212 | 66,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
628 | 548 | 80 | 87,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
628 | 373 | 255 | 59,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
628 | 212 | 416 | 33,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
628 | 80 | 548 | 12,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
628 | 25 | 603 | 4,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
628 | 373 | 255 | 59,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
628 | 212 | 416 | 33,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
628 | 80 | 548 | 12,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
628 | 255 | 373 | 40,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
628 | 416 | 212 | 66,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
628 | 548 | 80 | 87,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
628 | 248 | 380 | 39,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
628 | 173 | 455 | 27,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
628 | 173 | 455 | 27,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
628 | 341 | 287 | 54,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
628 | 248 | 380 | 39,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
628 | 380 | 248 | 60,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
628 | 494 | 134 | 78,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
628 | 348 | 280 | 55,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
628 | 134 | 494 | 21,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
628 | 330 | 298 | 52,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
628 | 348 | 280 | 55,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
628 | 134 | 494 | 21,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
628 | 441 | 187 | 70,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
628 | 219 | 409 | 34,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
628 | 67 | 561 | 10,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
628 | 337 | 291 | 53,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
628 | 116 | 512 | 18,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
628 | 28 | 600 | 4,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
628 | 291 | 337 | 46,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
628 | 187 | 441 | 29,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
628 | 173 | 455 | 27,6% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
628 | 120 | 508 | 19,1% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
628 | 95 | 533 | 15,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
628 | 44 | 584 | 7,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
628 | 293 | 335 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
628 | 191 | 437 | 30,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
628 | 129 | 499 | 20,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
628 | 191 | 437 | 30,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
628 | 129 | 499 | 20,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
628 | 100 | 528 | 15,9% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
628 | 193 | 435 | 30,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
628 | 173 | 455 | 27,6% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
628 | 98 | 530 | 15,6% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
628 | 98 | 530 | 15,6% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
628 | 98 | 530 | 15,6% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
628 | 139 | 489 | 22,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
628 | 84 | 544 | 13,4% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
628 | 60 | 568 | 9,6% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
628 | 84 | 544 | 13,4% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
628 | 60 | 568 | 9,6% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
628 | 50 | 578 | 8,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
628 | 89 | 539 | 14,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
628 | 436 | 192 | 69,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
628 | 444 | 184 | 70,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
628 | 192 | 436 | 30,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
628 | 60 | 568 | 9,6% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
628 | 444 | 184 | 70,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
628 | 192 | 436 | 30,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
628 | 60 | 568 | 9,6% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
628 | 184 | 444 | 29,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
628 | 436 | 192 | 69,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
628 | 568 | 60 | 90,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
628 | 156 | 472 | 24,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
628 | 259 | 369 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
628 | 213 | 415 | 33,9% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
628 | 391 | 237 | 62,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
628 | 289 | 339 | 46,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
628 | 289 | 339 | 46,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
628 | 152 | 476 | 24,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
628 | 237 | 391 | 37,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
628 | 182 | 446 | 29,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
628 | 182 | 446 | 29,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
628 | 83 | 545 | 13,2% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
628 | 275 | 353 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
628 | 189 | 439 | 30,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
628 | 344 | 284 | 54,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
628 | 442 | 186 | 70,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
628 | 486 | 142 | 77,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
628 | 342 | 286 | 54,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
628 | 290 | 338 | 46,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
628 | 334 | 294 | 53,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
628 | 150 | 478 | 23,9% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
628 | 142 | 486 | 22,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
628 | 235 | 393 | 37,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
628 | 415 | 213 | 66,1% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
628 | 538 | 90 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
628 | 585 | 43 | 93,2% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
628 | 365 | 263 | 58,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
628 | 412 | 216 | 65,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
628 | 181 | 447 | 28,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
628 | 170 | 458 | 27,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
628 | 294 | 334 | 46,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
628 | 184 | 444 | 29,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
628 | 77 | 551 | 12,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
628 | 262 | 366 | 41,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
628 | 316 | 312 | 50,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
628 | 230 | 398 | 36,6% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
628 | 253 | 375 | 40,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
628 | 113 | 515 | 18,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
628 | 104 | 524 | 16,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
628 | 32 | 596 | 5,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
628 | 152 | 476 | 24,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
628 | 55 | 573 | 8,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
628 | 214 | 414 | 34,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
628 | 286 | 342 | 45,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
628 | 308 | 320 | 49,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
628 | 241 | 387 | 38,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
628 | 211 | 417 | 33,6% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
628 | 233 | 395 | 37,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
628 | 102 | 526 | 16,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
628 | 94 | 534 | 15,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
628 | 254 | 374 | 40,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
628 | 223 | 405 | 35,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
628 | 341 | 287 | 54,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
628 | 246 | 382 | 39,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
628 | 108 | 520 | 17,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
628 | 201 | 427 | 32,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
628 | 113 | 515 | 18,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
628 | 79 | 549 | 12,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
628 | 53 | 575 | 8,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
628 | 141 | 487 | 22,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
628 | 102 | 526 | 16,2% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
628 | 141 | 487 | 22,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
628 | 42 | 586 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
628 | 69 | 559 | 11,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
628 | 8 | 620 | 1,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
628 | 44 | 584 | 7,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
628 | 88 | 540 | 14,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
628 | 118 | 510 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
628 | 94 | 534 | 15,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
628 | 87 | 541 | 13,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
628 | 91 | 537 | 14,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
628 | 37 | 591 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
628 | 34 | 594 | 5,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
628 | 366 | 262 | 58,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
628 | 515 | 113 | 82,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
628 | 526 | 102 | 83,8% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
628 | 382 | 246 | 60,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |

Quilmes
Colegiales
Defensores De Belgrano
Racing Cordoba
Ciudad de Bolívar
Atletico Mitre
Almirante Brown
Gimnasia Jujuy
Almagro
Central NorteRazumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →