Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Al-Arabi SC
2P 1N 2I
7. mesto · 32 bodova
Forma · Qatar SC
1P 2N 2I
6. mesto · 32 bodova
Golovi · Over 1.5
91% vs 73%
BTTS 82% / 64% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 6 — 0
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Al-Arabi SC 100,0% · Qatar SC 81,8%
90,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 21
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Grand Hamad Stadium
Grad
Doha

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Al-Arabi SC
7. mesto · 32 bodova
Qatar SC
6. mesto · 32 bodova
Utakmica Al-Arabi SC - Qatar SC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Stars League, Qatar.
2'
Qatar SC
Eisa Ahmad
Žuti karton · Foul
14'
Al-Arabi SC
Marwan Hassan
Žuti karton · Foul
32'
Al-Arabi SC
K. Toko Ekambi
Gol
49'
Al-Arabi SC
Ahmed Fathi
Žuti karton · Foul
50'
Qatar SC
N. Al Hadhrami
Izmena · A. Ibrahim
62'
Qatar SC
R. Danzabe
Izmena · A. Al Ahrak
64'
Qatar SC
Nizar Mahmoud Al-Rashdan
Žuti karton · Foul
66'
Al-Arabi SC
K. Toko Ekambi
Izmena · Simo
70'
Qatar SC
A. Al Rawi
Izmena · S. Brahmi
78'
Qatar SC
Joao Pedro
Gol
81'
Qatar SC
Mus'ab Al Battat
Žuti karton · Foul
88'
Al-Arabi SC
M. Sherif
Izmena · M. Al Naimi
88'
Al-Arabi SC
I. Lihadji
Izmena · M. Gouda
90+4'
Al-Arabi SC
Mohammed Al Naimi
Žuti karton · Foul
90+13'
Al-Arabi SC
A. Al Hussain
Izmena · M. Farawi
52%
Ball Possession
48%
10
Total Shots
16
8
Shots on Goal
5
1
Shots off Goal
10
1
Blocked Shots
1
8
Shots insidebox
12
2
Shots outsidebox
4
8
Corner Kicks
5
5
Offsides
0
14
Fouls
19
3
Yellow Cards
3
Red Cards
4
Goalkeeper Saves
7
342
Total passes
308
263
Passes accurate
223
77%
Passes %
72%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Al-Arabi SC

Stars League · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Qatar SC

Stars League · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Al-Arabi SC kod kuće · Qatar SC u gostima · Stars League 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
90,9%
Al-Arabi SC 100,0% (11) · Qatar SC 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
86,4%
Al-Arabi SC 90,9% (11) · Qatar SC 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
86,4%
Al-Arabi SC 90,9% (11) · Qatar SC 81,8% (11)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
81,8%
Al-Arabi SC 90,9% (11) · Qatar SC 72,7% (11)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
81,8%
Al-Arabi SC 90,9% (11) · Qatar SC 72,7% (11)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
77,3%
Al-Arabi SC 81,8% (11) · Qatar SC 72,7% (11)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
72,7%
Al-Arabi SC 72,7% (11) · Qatar SC 72,7% (11)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
72,7%
Al-Arabi SC 81,8% (11) · Qatar SC 63,6% (11)
Bolji uzorak
TipAl-Arabi SC
kod kuće
Qatar SC
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
90,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
90,9%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
86,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
90,9%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
86,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
90,9%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
81,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
81,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
77,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
72,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
72,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
81,8%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
72,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
63,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
72,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
68,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
68,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
63,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
63,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
63,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
63,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
81,8%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
68,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
81,8%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
68,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
54,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
63,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
40,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
40,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Nerešeno
X Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
9,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
4,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Al-Arabi SC

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Pablo Amo
Startna postava 11
31J. Al HailG
6Abdulla MaarafiyaD
4A. Al Hussain
25A. PerezD
24M. Sherif
8A. FathiM
21J. VeretoutM
10RodriM
7P. SarabiaM
80I. LihadjiM
18K. Toko EkambiF
Klupa 12
13Y. HassanG
30Mohamed SaeedG
22M. FarawiD
3M. Al NaimiD
44H. MohamadM
5SimoD
16G. HernandezM
9M. Gouda
17S. RedaM
2Y. MuftahD
27A. Moein DoozandehM
12A. Al SalatiD

Qatar SC

Formacija: 4-4-2 · Trener: Bartolome Marquez Lopez
Startna postava 11
17A. N. Mahmoud
77M. Al BattatD
40S. F. DioufD
4A. SaoudiD
20E. Palangi
44N. Al HadhramiM
5R. DanzabeM
6N. Al RashdanM
7F. SelemaniM
10A. Al RawiF
9Joao PedroF
Klupa 12
74S. Al Abbasi
31M. Al Bustami
23S. Soria
14A. Al AhrakM
30S. Brahmi
21A. SayyarM
11YanF
12I. MasoudF
19A. IbrahimF
22F. RussoD
2N. Baksh
15M. Aiash

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.