Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:2
Kraj
HT 0:2

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Al Shamal
1P 0N 4I
2. mesto · 40 bodova
Forma · Qatar SC
1P 2N 2I
6. mesto · 32 bodova
Golovi · Over 1.5
82% vs 73%
BTTS 45% / 64% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 1 — 6
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Al Shamal 81,8% · Qatar SC 72,7%
77,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 17
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:2
Stadion
Al Bayt Stadium
Grad
Al Khor

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Al Shamal
2. mesto · 40 bodova
Qatar SC
6. mesto · 32 bodova
Utakmica Al Shamal - Qatar SC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Stars League, Qatar.
5'
Al Shamal
Michel Termanini
Žuti karton · Foul
8'
Qatar SC
A. Al Rawi
Gol
18'
Qatar SC
Joao Pedro
Gol
31'
Qatar SC
Eisa Ahmad
Žuti karton
45+5'
Al Shamal
Baghdad Bounedjah
Žuti karton · Argument
45+12'
Qatar SC
Ali Saoudi
VAR
45+13'
Qatar SC
Ali Saoudi
Crveni karton · Foul
46'
Qatar SC
A. Al Rawi
Izmena · F. Russo
54'
Al Shamal
A. Tawfik
Izmena · A. Ounas
64'
Qatar SC
F. Selemani
Izmena · P. Kimpembe
64'
Qatar SC
E. Palangi
Izmena · M. Aiash
67'
Al Shamal
J. Murillo
Izmena · A. Bounacer
67'
Al Shamal
O. Ebrahimi
Izmena · N. Sliti
67'
Al Shamal
O. Mohamed
Izmena · P. Prim
69'
Qatar SC
Mus'ab Al Battat
Žuti karton · Foul
75'
Qatar SC
Ali Nader Mahmoud
Žuti karton · Time wasting
76'
Al Shamal
M. Al Mannai
Izmena · T. Seyam
81'
Qatar SC
N. Al Hadhrami
Izmena · A. Al Ahrak
90'
Qatar SC
Abdullah Al-Ahrak
Žuti karton · Foul
90+2'
Qatar SC
Serigne Fallou Diouf
Žuti karton · Foul
68%
Ball Possession
32%
25
Total Shots
7
8
Shots on Goal
3
12
Shots off Goal
4
5
Blocked Shots
0
14
Shots insidebox
4
11
Shots outsidebox
3
10
Corner Kicks
1
2
Offsides
2
11
Fouls
14
2
Yellow Cards
5
0
Red Cards
1
1
Goalkeeper Saves
8
456
Total passes
231
354
Passes accurate
117
78%
Passes %
51%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Al Shamal

Stars League · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Qatar SC

Stars League · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Al Shamal kod kuće · Qatar SC u gostima · Stars League 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
77,3%
Al Shamal 81,8% (11) · Qatar SC 72,7% (11)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
77,3%
Al Shamal 81,8% (11) · Qatar SC 72,7% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
77,3%
Al Shamal 72,7% (11) · Qatar SC 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
77,3%
Al Shamal 72,7% (11) · Qatar SC 81,8% (11)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
72,7%
Al Shamal 72,7% (11) · Qatar SC 72,7% (11)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
72,7%
Al Shamal 63,6% (11) · Qatar SC 81,8% (11)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
68,2%
Al Shamal 72,7% (11) · Qatar SC 63,6% (11)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
68,2%
Al Shamal 63,6% (11) · Qatar SC 72,7% (11)
Bolji uzorak
TipAl Shamal
kod kuće
Qatar SC
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
77,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
77,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
72,7%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
77,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
72,7%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
77,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
72,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
72,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
72,7%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
68,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
68,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
54,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
68,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
81,8%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
68,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
81,8%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
68,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
54,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
59,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
59,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
45,5%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
59,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
54,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
45,5%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
54,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
45,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
45,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
50,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Nerešeno
X Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
13,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
9,1%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Al Shamal

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: David Prats
Startna postava 11
95B. SeckG
2M. AwadD
4M. Termanini
24J. MurilloD
73M. WaadD
72A. TawfikM
6O. EbrahimiM
8A. ColladoM
12M. Al MannaiM
7O. MohamedM
11B. BounedjahF
Klupa 11
30O. Barry
45A. El RadyG
14O. AliF
81A. BounacerD
5N. SlitiF
17T. SeyamF
10A. OunasM
19F. AzadiM
15J. Al MehairiF
16P. PrimM
9A. Qadry

Qatar SC

Formacija: 4-4-2 · Trener: Bartolome Marquez Lopez
Startna postava 11
17A. N. Mahmoud
77M. Al BattatD
40S. F. DioufD
4A. SaoudiD
20E. Palangi
44N. Al HadhramiM
5R. DanzabeM
6N. Al RashdanM
7F. SelemaniM
10A. Al RawiF
9Joao PedroF
Klupa 12
74S. Al Abbasi
31M. Al Bustami
23S. Soria
14A. Al AhrakM
30S. Brahmi
21A. SayyarM
11YanF
12I. MasoudF
19A. IbrahimF
3P. KimpembeD
22F. RussoD
15M. Aiash

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.