Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3:0
Kraj
HT 2:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Ascoli
4P 0N 1I
2. mesto · 77 bodova
Forma · Forli
1P 2N 2I
12. mesto · 40 bodova
Golovi · Over 1.5
67% vs 74%
BTTS 33% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 0 — 0
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili nerešeno

Ascoli 94,4% · Forli 79,0%
86,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone B - 17
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:0
Poluvreme
2:0
Stadion
Stadio Cino e Lillo Del Duca
Grad
Ascoli Piceno

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Ascoli
2. mesto · 77 bodova
Forli
12. mesto · 40 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
1
Ascoli pobede
0
Nerešeno
0
Forli pobede
11.04.2026.
Forli - Ascoli
Serie C - Girone B
0:3
Utakmica Ascoli - Forli donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone B, Italy.
4'
Forli
C. De Risio
Žuti karton
19'
Forli
A. Franzolini
Žuti karton
37'
Ascoli
G. Gori
Gol
45'
Ascoli
G. Gori
Gol iz penala
50'
Ascoli
E. Oviszach
Izmena · A. Silipo
52'
Ascoli
S. D'Uffizi
Gol
54'
Forli
G. Cavallini
Izmena · A. Spinelli
54'
Forli
G. Graziani
Izmena · V. Coveri
59'
Ascoli
A. Guiebre
Žuti karton
66'
Forli
A. Franzolini
Izmena · D. Ripani
66'
Forli
E. Petrelli
Izmena · F. Manuzzi
71'
Ascoli
S. D'Uffizi
Žuti karton
73'
Ascoli
A. Guiebre
Izmena · G. Pagliai
73'
Ascoli
S. Damiani
Izmena · T. Milanese
79'
Ascoli
G. Gori
Izmena · E. Ndoj
79'
Ascoli
S. D'Uffizi
Izmena · F. Palazzino
79'
Forli
F. Menarini
Izmena · A. Giovannini
86'
Ascoli
M. Alagna
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Ascoli

Serie C - Girone B · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno
X Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 17 1 94,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Forli

Serie C - Girone B · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 16 3 84,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Ascoli kod kuće · Forli u gostima · Serie C - Girone B 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
86,5%
Ascoli 94,4% (18) · Forli 79,0% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
81,1%
Ascoli 77,8% (18) · Forli 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,1%
Ascoli 88,9% (18) · Forli 73,7% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
75,7%
Ascoli 77,8% (18) · Forli 73,7% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
75,7%
Ascoli 77,8% (18) · Forli 73,7% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
75,7%
Ascoli 77,8% (18) · Forli 73,7% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
78,4%
Ascoli 72,2% (18) · Forli 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
73,0%
Ascoli 66,7% (18) · Forli 79,0% (19)
Bolji uzorak
TipAscoli
kod kuće
Forli
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
94,4%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
86,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
84,2%
uzorak 19
81,1%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
88,9%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
81,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
75,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
75,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
75,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
84,2%
uzorak 19
78,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
73,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
73,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
70,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
70,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
64,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
64,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
61,1%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
62,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
61,1%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
62,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
61,1%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
62,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
61,1%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
62,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
61,1%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
59,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
59,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
59,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
59,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
56,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
66,7%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
59,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
51,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
51,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
48,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
48,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
48,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
48,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
48,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
45,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
61,1%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
51,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
45,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
43,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
48,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
38,9%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
40,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
38,9%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
40,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
40,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
40,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
44,4%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
40,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
38,9%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
37,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
38,9%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
37,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
40,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
33,3%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
40,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
37,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
35,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
35,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
35,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
35,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
29,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
29,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
29,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
27,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
27,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
24,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
21,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
21,6%
Nerešeno
X Ceo meč
27,8%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
21,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
22,2%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
18,9%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
21,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11,1%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
18,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11,1%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
18,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
13,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
16,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
13,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
10,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
10,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
13,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
13,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
10,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
10,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
10,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
8,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
10,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
5,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
8,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
5,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
5,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
5,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
2,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.