Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:3
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Forli
1P 2N 2I
12. mesto · 40 bodova
Forma · Ascoli
4P 0N 1I
2. mesto · 77 bodova
Golovi · Over 1.5
78% vs 68%
BTTS 56% / 42% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 1
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Forli 77,8% · Ascoli 84,2%
81,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone B - 36
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:3
Poluvreme
0:1
Stadion
Stadio Tullo Morgagni
Grad
Forli

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Forli
12. mesto · 40 bodova
Ascoli
2. mesto · 77 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Forli pobede
0
Nerešeno
1
Ascoli pobede
08.12.2025.
Ascoli - Forli
Serie C - Girone B
3:0
Utakmica Forli - Ascoli donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone B, Italy.
31'
Ascoli
M. Nicoletti
Žuti karton
34'
Forli
N. Farinelli
Žuti karton
37'
Ascoli
S. D'Uffizi
Gol
48'
Ascoli
G. Corradini
Gol
52'
Ascoli
G. Corradini
Žuti karton
56'
Forli
A. Selvini
Izmena · E. Petrelli
56'
Forli
N. Mandrelli
Izmena · G. Manetti
56'
Forli
D. Macri
Izmena · V. Coveri
58'
Ascoli
G. Gori
Izmena · M. A. Chakir
58'
Ascoli
G. Corradini
Izmena · T. Milanese
73'
Forli
N. Farinelli
Izmena · J. Scaccabarozzi
77'
Ascoli
A. Guiebre
Izmena · G. Pagliai
82'
Forli
M. Trombetta
Žuti karton
83'
Ascoli
T. Milanese
Gol
85'
Forli
M. Trombetta
Izmena · A. Zagre
85'
Ascoli
A. Rizzo Pinna
Izmena · E. Ndoj
85'
Ascoli
A. Silipo
Izmena · F. Galuppini

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Forli

Serie C - Girone B · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 10 8 55,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 10 8 55,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 11 7 61,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Ascoli

Serie C - Girone B · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 14 5 73,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Forli kod kuće · Ascoli u gostima · Serie C - Girone B 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,1%
Forli 77,8% (18) · Ascoli 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
78,4%
Forli 77,8% (18) · Ascoli 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
78,4%
Forli 77,8% (18) · Ascoli 79,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
75,7%
Forli 77,8% (18) · Ascoli 73,7% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
75,7%
Forli 77,8% (18) · Ascoli 73,7% (19)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
75,7%
Forli 72,2% (18) · Ascoli 79,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
73,0%
Forli 77,8% (18) · Ascoli 68,4% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
73,0%
Forli 77,8% (18) · Ascoli 68,4% (19)
Bolji uzorak
TipForli
kod kuće
Ascoli
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
84,2%
uzorak 19
81,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
78,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
78,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
75,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
75,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
75,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
68,4%
uzorak 19
73,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
68,4%
uzorak 19
73,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
72,2%
uzorak 18
68,4%
uzorak 19
70,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
79,0%
uzorak 19
73,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
84,2%
uzorak 19
73,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
73,7%
uzorak 19
67,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
67,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
62,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
62,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
61,1%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
59,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
59,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
59,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
55,6%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
56,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
55,6%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
56,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
56,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
56,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
44,4%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
51,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
51,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
48,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
55,6%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
48,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
43,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
72,2%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
54,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
43,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
43,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
57,9%
uzorak 19
45,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
37,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
37,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
48,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
45,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
63,2%
uzorak 19
45,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
35,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
29,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
29,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
27,8%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
29,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
27,8%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
29,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
37,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
52,6%
uzorak 19
37,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
22,2%
uzorak 18
42,1%
uzorak 19
32,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
29,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
27,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
27,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
24,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
27,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
27,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
27,8%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
24,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
21,1%
uzorak 19
21,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
27,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
27,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
36,8%
uzorak 19
27,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16,7%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
24,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
35,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
35,1%
Nerešeno
X Ceo meč
38,9%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
27,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
24,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
18,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
18,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
18,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
16,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
47,4%
uzorak 19
29,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
31,6%
uzorak 19
21,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
26,3%
uzorak 19
18,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
15,8%
uzorak 19
13,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
21,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
21,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
22,2%
uzorak 18
10,5%
uzorak 19
16,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
18,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
13,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
13,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
13,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
10,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
8,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
8,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
8,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
8,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
8,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,3%
uzorak 19
5,4%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Forli

Formacija: -
Startna postava 11
22L. Martelli
2N. Mandrelli
23C. De Risio
36M. Onofri
24G. Cavallini
6A. Franzolini
3F. Menarini
11N. Farinelli
10D. Macri
17M. Trombetta
9A. Selvini
Klupa 14
1S. Calvani
40A. Tagliaferri
7E. Petrelli
8D. Ripani
14A. Spinelli
15N. Berti
20C. Ilari
21F. Gheza
26L. Palomba
27G. Manetti
30V. Coveri
32J. Scaccabarozzi
33D. Rossi
45A. Zagre

Ascoli

Formacija: -
Startna postava 11
1S. Vitale
23M. Alagna
30M. Curado
3M. Nicoletti
17A. Guiebre
80G. Corradini
4S. Damiani
7A. Silipo
25A. Rizzo Pinna
15S. D'Uffizi
35G. Gori
Klupa 14
41R. Brzan
46D. Barosi
2G. Pagliai
6E. Ndoj
9M. A. Chakir
10F. Del Sole
11E. Oviszach
14F. Galuppini
18S. Corazza
19D. Menna
24A. Bando
28F. Palazzino
33N. Rizzo
62T. Milanese

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.