Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Forli
1P 2N 2I
12. mesto · 40 bodova
Forma · Perugia
1P 3N 1I
14. mesto · 38 bodova
Golovi · Over 1.5
78% vs 78%
BTTS 56% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 2
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Forli 77,8% · Perugia 88,9%
83,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone B - 38
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Stadio Tullo Morgagni
Grad
Forli

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Forli
12. mesto · 40 bodova
Perugia
14. mesto · 38 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica Forli - Perugia donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone B, Italy.
46'
Forli
F. Menarini
Izmena · N. Berti
46'
Forli
A. Spinelli
Izmena · D. Rossi
47'
Forli
D. Macri
Gol
55'
Perugia
D. Bolsius
Izmena · L. Bacchin
55'
Perugia
L. Canotto
Izmena · C. Dottori
63'
Perugia
L. Bacchin
Gol
72'
Forli
L. Palomba
Izmena · G. Greco
76'
Perugia
R. Ladinetti
Izmena · P. Bartolomei
76'
Perugia
G. Tumbarello
Izmena · P. Rondolini
79'
Perugia
V. Verre
Izmena · M. Perugini
82'
Forli
E. Petrelli
Izmena · A. Zagre
88'
Forli
D. Macri
Izmena · D. Ripani

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Forli

Serie C - Girone B · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 10 8 55,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 10 8 55,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 11 7 61,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Perugia

Serie C - Girone B · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Forli kod kuće · Perugia u gostima · Serie C - Girone B 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
83,3%
Forli 77,8% (18) · Perugia 88,9% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,6%
Forli 77,8% (18) · Perugia 83,3% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
77,8%
Forli 77,8% (18) · Perugia 77,8% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
77,8%
Forli 77,8% (18) · Perugia 77,8% (18)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
77,8%
Forli 77,8% (18) · Perugia 77,8% (18)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
77,8%
Forli 77,8% (18) · Perugia 77,8% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
77,8%
Forli 77,8% (18) · Perugia 77,8% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
77,8%
Forli 77,8% (18) · Perugia 77,8% (18)
Bolji uzorak
TipForli
kod kuće
Perugia
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
83,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
80,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
72,2%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
75,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
75,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
72,2%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
72,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
72,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
63,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
61,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
61,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
55,6%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
66,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
55,6%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
61,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
55,6%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
61,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
61,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
61,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
58,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
58,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
61,1%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
55,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
52,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
52,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
41,7%
Nerešeno
X Ceo meč
38,9%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
38,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
41,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
41,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
44,4%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
38,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
38,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
36,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
36,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
36,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
36,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
36,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
36,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
33,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
30,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
27,8%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
27,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
27,8%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
27,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
27,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
25,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
25,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
27,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16,7%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
19,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
19,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
16,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
16,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
13,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
11,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
11,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
8,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
5,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
5,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
2,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Forli

Formacija: -
Startna postava 11
22L. Martelli
27G. Manetti
26L. Palomba
36M. Onofri
14A. Spinelli
20C. Ilari
3F. Menarini
32J. Scaccabarozzi
10D. Macri
7E. Petrelli
17M. Trombetta
Klupa 12
12G. Veliaj
40A. Tagliaferri
6A. Franzolini
8D. Ripani
11N. Farinelli
13G. Greco
15N. Berti
21F. Gheza
23C. De Risio
24G. Cavallini
33D. Rossi
45A. Zagre

Perugia

Formacija: - · Trener: Vincenzo Cangelosi
Startna postava 11
1L. Gemello
26L. Calapai
15C. Dell'Orco
31A. Tozzuolo
32L. Megelaitis
21R. Ladinetti
20G. Tumbarello
10L. Canotto
24V. Verre
98D. Bolsius
9D. Montevago
Klupa 12
12L. Moro
22L. Vinti
2I. Esculino
4Joselito
11L. Bacchin
16P. Bartolomei
17D. Terrnava
18M. Perugini
19C. Dottori
71P. Rondolini
90A. Nepi
99K. Nwanege

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.