Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Sirius
4P
0N
1I
1. mesto · 54 bodova
Forma · Vasteras SK FK
3P
0N
2I
7. mesto · 35 bodova
Golovi · Over 1.5
91%
vs
75%
BTTS
55% /
50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 1 —
2
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Prvo poluvreme - 1+ gol
Sirius 100,0%
· Vasteras SK FK 83,3%
91,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 3
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:1
Poluvreme
3:0
Stadion
Studenternas IP
Grad
Uppsala
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
10 / 11
90,9%
Over 1.5
9 / 12
75,0%
7 / 11
63,6%
Over 2.5
9 / 12
75,0%
5 / 11
45,5%
Over 3.5
6 / 12
50,0%
1 / 11
9,1%
Under 1.5
3 / 12
25,0%
4 / 11
36,4%
Under 2.5
3 / 12
25,0%
6 / 11
54,6%
Under 3.5
6 / 12
50,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 5 završenih utakmica
2
Sirius pobede
1
Nerešeno
2
Vasteras SK FK pobede
05.09.2026.
Vasteras SK FK - Sirius
Allsvenskan
0:1
31.08.2024.
Vasteras SK FK - Sirius
Allsvenskan
1:2
20.05.2024.
Sirius - Vasteras SK FK
Allsvenskan
0:0
03.02.2024.
Sirius - Vasteras SK FK
Friendlies Clubs
1:3
29.02.2020.
Sirius - Vasteras SK FK
Svenska Cupen
0:3
Utakmica Sirius - Vasteras SK FK donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Allsvenskan, Sweden.
8'
Sirius
I. Bjerkebo
Gol iz penala
31'
Sirius
I. Bjerkebo
Gol iz penala
45'
Sirius
T. Anker
Gol · R. Ure
53'
Vasteras SK FK
F. Nsabiyumva
Gol · M. Baggesen
57'
Sirius
N. Jonsson
Izmena · J. Persson
62'
Sirius
H. Castegren
Gol · T. Anker
70'
Sirius
M. Nartey
Izmena · C. Nilden
70'
Vasteras SK FK
J. Ring
Izmena · I. Lushaku
70'
Vasteras SK FK
H. Magnusson
Izmena · P. Bonde
78'
Vasteras SK FK
M. Baggesen
Izmena · J. Karlsson
78'
Vasteras SK FK
M. Ladefoged
Izmena · M. Ljungqvist
78'
Vasteras SK FK
T. Axel
Izmena · K. Gunnarsson
86'
Sirius
R. Ure
Izmena · O. Adindu
86'
Sirius
M. Heier
Izmena · V. Svensson
86'
Sirius
I. Bjerkebo
Izmena · H. Andersson
88'
Sirius
Marcus Lindberg
Žuti karton · Foul
90+1'
Vasteras SK FK
V. Wernersson
Izmena · J. Tagesson
51%
Ball Possession
49%
15
Total Shots
8
5
Shots on Goal
2
4
Shots off Goal
3
6
Blocked Shots
3
13
Shots insidebox
7
2
Shots outsidebox
1
4
Corner Kicks
8
0
Offsides
1
13
Fouls
14
1
Yellow Cards
0
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
1
432
Total passes
412
346
Passes accurate
323
80%
Passes %
78%
4.10
expected_goals
0.82
goals_prevented
Analiza tipova · Sirius
Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
11 | 11 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
11 | 11 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Vasteras SK FK
Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Sirius kod kuće · Vasteras SK FK u gostima · Allsvenskan 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 1+ gol
91,3%Sirius 100,0% (11) · Vasteras SK FK 83,3% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
91,3%Sirius 100,0% (11) · Vasteras SK FK 83,3% (12)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
87,0%Sirius 81,8% (11) · Vasteras SK FK 91,7% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,6%Sirius 81,8% (11) · Vasteras SK FK 83,3% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
82,6%Sirius 90,9% (11) · Vasteras SK FK 75,0% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
82,6%Sirius 90,9% (11) · Vasteras SK FK 75,0% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,3%Sirius 81,8% (11) · Vasteras SK FK 75,0% (12)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
73,9%Sirius 72,7% (11) · Vasteras SK FK 75,0% (12)
Bolji uzorak
| Tip | Sirius kod kuće | Vasteras SK FK u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
100,0% uzorak 11 |
83,3% uzorak 12 |
91,3% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
100,0% uzorak 11 |
83,3% uzorak 12 |
91,3% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
91,7% uzorak 12 |
87,0% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
83,3% uzorak 12 |
82,6% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
90,9% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
82,6% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
90,9% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
82,6% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
78,3% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
73,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
90,9% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
78,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
73,9% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
69,6% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
69,6% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
63,6% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
69,6% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
63,6% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
69,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
69,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
65,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
65,2% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
66,7% uzorak 12 |
65,2% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
65,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
56,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
56,5% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
56,5% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
65,2% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
60,9% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
52,2% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
60,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
75,0% uzorak 12 |
60,9% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
45,5% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
52,2% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
45,5% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
52,2% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
52,2% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
47,8% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
60,9% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
60,9% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
52,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
52,2% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
54,6% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
47,8% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
54,6% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
47,8% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
47,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
43,5% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
43,5% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
58,3% uzorak 12 |
47,8% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
43,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
43,5% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
39,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
39,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
39,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
39,1% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
39,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
39,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
56,5% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
56,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
47,8% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
47,8% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
43,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
43,5% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
39,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
39,1% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
34,8% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
34,8% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
34,8% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
34,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
34,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
34,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
34,8% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
34,8% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
39,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
39,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
39,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
39,1% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
34,8% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
34,8% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
34,8% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
34,8% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
34,8% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
30,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
30,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
30,4% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
30,4% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
30,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
30,4% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
30,4% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
30,4% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
30,4% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
36,4% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
30,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
30,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
30,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
30,4% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
26,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
26,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
26,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
26,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
26,1% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
34,8% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
50,0% uzorak 12 |
34,8% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
30,4% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
33,3% uzorak 12 |
26,1% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
18,2% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
21,7% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
18,2% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
21,7% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
21,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
21,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
21,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
21,7% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
17,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
17,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
17,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
17,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
17,4% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
26,1% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
26,1% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
26,1% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
26,1% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
17,4% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
17,4% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
9,1% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
17,4% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
17,4% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
25,0% uzorak 12 |
17,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
16,7% uzorak 12 |
13,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
21,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
17,4% |
Nerešeno X Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
13,0% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
13,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
13,0% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
8,7% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
41,7% uzorak 12 |
21,7% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
0,0% uzorak 12 |
8,7% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
0,0% uzorak 12 |
8,7% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
4,3% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
8,3% uzorak 12 |
4,3% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sirius
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Andreas Engelmark
Startna postava 11
34D. CelicG
5H. CastegrenD
2M. SoumahD
4T. AnkerD
22O. KrusnellD
10M. HeierM
6M. LindbergM
17N. JonssonM
8M. NarteyM
11I. BjerkeboM
9R. UreF
Klupa 9
1I. DiawaraG
21C. NildenM
20V. EkstromD
27B. MagnussonD
25O. AdinduF
7J. PerssonF
12I. HookD
24V. SvenssonM
26H. AnderssonM

Vasteras SK FK
Formacija: 3-4-3 · Trener: Alexander Rubin
Startna postava 11
34E. JagerG
2H. MagnussonD
18F. NsabiyumvaD
21V. WernerssonD
11S. GefvertM
10J. RingM
8M. DiagneM
3M. BaggesenM
17T. AxelF
9M. LadefogedF
7A. BoudahF
Klupa 9
1A. FagerstromG
19J. MagnussonM
15J. KarlssonD
20M. LjungqvistD
14I. LushakuM
5K. GunnarssonM
4P. BondeD
24J. TagessonD
27M. DialloF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
