Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Vasteras SK FK
3P 0N 2I
7. mesto · 35 bodova
Forma · Sirius
4P 0N 1I
1. mesto · 54 bodova
Golovi · Over 1.5
60% vs 82%
BTTS 30% / 64% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 2
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Vasteras SK FK 70,0% · Sirius 90,9%
81,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 10
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 20
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Hitachi Energy Arena
Grad
Westeros

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Vasteras SK FK
7. mesto · 35 bodova
Sirius
1. mesto · 54 bodova
U 20. kolu švedske Allsvenskan lige, Sirius je na Hitachi Energy Areni savladao Vasteras SK FK sa 1:0 zahvaljujući golu J. Unekena.
34'
Vasteras SK FK
Taonsa Axel
Žuti karton · Argument
44'
Vasteras SK FK
Philip Bonde
Žuti karton · Foul
51'
Sirius
J. Uneken
Gol
63'
Sirius
J. Uneken
Izmena · A. Andersson
70'
Vasteras SK FK
J. Magnusson
Izmena · A. Boudah
70'
Vasteras SK FK
B. Lendambi
Izmena · C. Risbjerg
73'
Vasteras SK FK
M. Hellisdal
Izmena · I. Lushaku
76'
Sirius
Z. Vancsa
Izmena · C. Nilden
76'
Sirius
V. Svensson
Izmena · N. Jonsson
83'
Sirius
I. Bjerkebo
Izmena · V. Ekstrom
88'
Vasteras SK FK
M. Diagne
Izmena · K. Gunnarsson
88'
Vasteras SK FK
S. Gefvert
Izmena · M. Ljungqvist
57%
Ball Possession
43%
12
Total Shots
10
2
Shots on Goal
4
5
Shots off Goal
2
5
Blocked Shots
4
11
Shots insidebox
9
1
Shots outsidebox
1
8
Corner Kicks
2
1
Offsides
1
16
Fouls
12
2
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
1
481
Total passes
365
400
Passes accurate
273
12
Free Kicks
16

Analiza tipova · Vasteras SK FK

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Sirius

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Vasteras SK FK kod kuće · Sirius u gostima · Allsvenskan 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
81,0%
Vasteras SK FK 70,0% (10) · Sirius 90,9% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
81,0%
Vasteras SK FK 70,0% (10) · Sirius 90,9% (11)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
76,2%
Vasteras SK FK 90,0% (10) · Sirius 63,6% (11)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
76,2%
Vasteras SK FK 90,0% (10) · Sirius 63,6% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
71,4%
Vasteras SK FK 80,0% (10) · Sirius 63,6% (11)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
66,7%
Vasteras SK FK 70,0% (10) · Sirius 63,6% (11)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
76,2%
Vasteras SK FK 60,0% (10) · Sirius 90,9% (11)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
76,2%
Vasteras SK FK 60,0% (10) · Sirius 90,9% (11)
Bolji uzorak
TipVasteras SK FK
kod kuće
Sirius
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
70,0%
uzorak 10
90,9%
uzorak 11
81,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
70,0%
uzorak 10
90,9%
uzorak 11
81,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
76,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
76,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
71,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
66,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
90,9%
uzorak 11
76,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
90,9%
uzorak 11
76,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
71,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
71,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
61,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
61,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
61,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
57,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
100,0%
uzorak 11
76,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
90,9%
uzorak 11
71,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
61,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
57,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
80,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
61,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
61,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
61,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
52,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
47,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
47,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
47,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
47,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
57,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
70,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
52,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
52,4%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
42,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
52,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
52,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
52,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
47,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
30,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
47,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
30,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
47,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
30,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
33,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
52,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
52,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
47,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
47,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
38,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
38,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
38,1%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
38,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
28,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
52,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
52,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
52,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
47,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
47,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
47,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
42,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
42,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
42,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
38,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
38,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
38,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
38,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
80,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
47,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
42,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
38,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
38,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
33,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
28,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
23,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
33,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
19,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
19,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
19,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
19,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
19,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
14,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
23,8%
Nerešeno
X Ceo meč
40,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
23,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
23,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
19,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
19,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
19,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
30,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
19,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
30,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
19,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
9,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
9,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
9,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
9,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
33,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
33,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
28,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
28,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
50,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
23,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
50,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
23,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
23,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
40,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
19,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
19,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
14,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
14,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
9,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
9,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
9,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
9,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
4,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
4,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
4,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
4,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
4,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
4,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Vasteras SK FK

Formacija: 3-4-3 · Trener: Alexander Rubin
Startna postava 11
34E. JägerG
24J. TagessonD
4P. BondeD
2H. MagnussonD
11S. GefvertM
30M. HellisdalM
8M. DiagneM
15J. KarlssonM
19J. MagnussonF
16Bonaventure LendambiF
17A. TaonsaF
Klupa 9
7A. BoudahF
23P. AmoranD
22L. BarkD
1A. FagerströmG
5K. GunnarssonM
20M. LjungqvistD
14I. LushakuM
9C. RisbjergF
21V. WernerssonD

Sirius

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Andreas Engelmark
Startna postava 11
34D. CelicG
5H. CastegrenD
15S. SandbergD
4T. AnkerD
22O. KrusnellD
10M. HeierM
6M. LindbergM
30Z. VancsaM
24V. SvenssonM
11I. BjerkeboM
9J. UnekenF
Klupa 9
29Ake AnderssonF
1I. DiawaraG
20V. EkströmD
17N. JönssonF
16O. LiimattaM
27B. MagnussonD
21C. NildénM
7J. PerssonF
25O. AdinduF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 14.09.2026. 3 min čitanja

Vasteras SK FK - Sirius 0:1, Allsvenskan 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 20. kola švedske fudbalske lige Allsvenskan za sezonu 2026, sastali su se Vasteras SK FK i Sirius na stadionu Hitachi Energy Arena u gradu Westeros. Utakmica je završena pobedom gostiju iz Sirius-a rezultatom 1:0.

Tok utakmice

Prvih 45 minuta donelo je izjednačen meč bez golova, ali sa dva žuta kartona za domaći tim. Na 34. minutu žuti karton dobio je Taonsa Axel zbog nesuglasica, dok je Philip Bonde dobio žuti karton u 44. minutu zbog prekršaja. U drugom poluvremenu, u 51. minutu, J. Uneken iz Sirius-a postigao je jedini gol na utakmici. Nakon toga usledile su izmene na obe strane: Sirius je izvršio četiri izmene između 63. i 83. minuta, dok je Vasteras SK FK napravio pet izmena između 70. i 88. minuta. Ove izmene su bile pokušaj obe ekipe da utiču na tok utakmice, ali rezultat se nije menjao do kraja.

Ključni momenti
  • 34' - Žuti karton za Taonsa Axel (Vasteras SK FK) zbog argumentovanja.
  • 44' - Žuti karton za Philip Bonde (Vasteras SK FK) zbog prekršaja.
  • 51' - Gol J. Unekena (Sirius), što je bio odlučujući pogodak utakmice.
  • 63' - Izmena u Sirius-u: J. Uneken izlazi, a u igru ulazi A. Andersson.
  • 70' - Tri izmene u Vasteras SK FK: J. Magnusson ušao umesto A. Boudah, B. Lendambi ušao umesto C. Risbjerg, M. Hellisdal ušao umesto I. Lushaku.
  • 76' - Dve izmene u Sirius-u: Z. Vancsa ušao umesto C. Nilden, V. Svensson ušao umesto N. Jonsson.
  • 83' - Izmena u Sirius-u: I. Bjerkebo ušao umesto V. Ekstrom.
  • 88' - Dve izmene u Vasteras SK FK: M. Diagne ušao umesto K. Gunnarsson, S. Gefvert ušao umesto M. Ljungqvist.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Vasteras SK FK 3-4-3 Alexander Rubin
Sirius 4-2-3-1 Andreas Engelmark
Tim Broj Igrač Pozicija
Vasteras SK FK34E. JägerG
Vasteras SK FK24J. TagessonD
Vasteras SK FK4P. BondeD
Vasteras SK FK2H. MagnussonD
Vasteras SK FK11S. GefvertM
Vasteras SK FK30M. HellisdalM
Vasteras SK FK8M. DiagneM
Vasteras SK FK15J. KarlssonM
Vasteras SK FK19J. MagnussonF
Vasteras SK FK16Bonaventure LendambiF
Vasteras SK FK17A. TaonsaF
Sirius34D. CelicG
Sirius5H. CastegrenD
Sirius15S. SandbergD
Sirius4T. AnkerD
Sirius22O. KrusnellD
Sirius10M. HeierM
Sirius6M. LindbergM
Sirius30Z. VancsaM
Sirius24V. SvenssonM
Sirius11I. BjerkeboM
Sirius9J. UnekenF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession57%43%
Blocked Shots54
Corner Kicks82
Fouls1612
Free Kicks1216
Goalkeeper Saves41
Offsides11
Passes accurate400273
Red Cards00
Shots insidebox119
Shots off Goal52
Shots on Goal24
Shots outsidebox11
Total passes481365
Total Shots1210
Yellow Cards20
Zaključak

Utakmica između Vasteras SK FK i Sirius-a završila se minimalnom pobedom gostiju, što potvrđuje i statistika gde je Sirius imao efikasniji završni udarac, iako je domaći tim imao veći broj preciznih pasova i kornera. Domaći su imali više šuteva ukupno, ali manje preciznih udaraca u okvir gola. Dva žuta kartona za Vasteras SK FK mogli su uticati na ritam i agresivnost domaćina. Izmene u nastavku utakmice ukazuju na pokušaje prilagođavanja kod oba trenera, ali rezultat se nije menjao do kraja. Ova analiza je zasnovana isključivo na dostupnim podacima bez dodatnih procena ili prognoza.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.