Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →Ovde se model ne ocenjuje po proceni koju je dao, već po stvarnom završnom rezultatu. Za svaki meč uzimamo sve tipove koji ispunjavaju trenutne VIP kriterijume i svaki zasebno upoređujemo sa ocenjenim ishodom.
| Datum | Prošlo | Palo | Čeka proveru | Void | Prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026. | 194 | 31 | 0 | 0 | 86,2% |
| 06.11.2026. | 77 | 19 | 0 | 0 | 80,2% |
| 05.11.2026. | 18 | 9 | 0 | 0 | 66,7% |
| 04.11.2026. | 10 | 4 | 0 | 0 | 71,4% |
| 03.11.2026. | 29 | 5 | 0 | 0 | 85,3% |
| 02.11.2026. | 54 | 12 | 0 | 0 | 81,8% |
| 01.11.2026. | 165 | 36 | 0 | 0 | 82,1% |
| Model procena | Tipova | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|
| 85–89,9% | 516 | 428 | 88 | 0 | 82,9% |
| 90–94,9% | 143 | 116 | 27 | 0 | 81,1% |
| 95%+ | 4 | 3 | 1 | 0 | 75,0% |
| Tip | Period | Ocenjeno | Prošlo | Palo | Void | Stvarna prolaznost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
|
Ceo meč | 141 | 123 | 18 | 0 | 87,2% |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
|
Ceo meč | 15 | 13 | 2 | 0 | 86,7% |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
|
2. poluvreme | 90 | 77 | 13 | 0 | 85,6% |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
|
Ceo meč | 17 | 14 | 3 | 0 | 82,4% |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
|
Ceo meč | 17 | 14 | 3 | 0 | 82,4% |
|
Ukupno golova 2+
2+
|
Ceo meč | 64 | 51 | 13 | 0 | 79,7% |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
|
Ceo meč | 64 | 51 | 13 | 0 | 79,7% |
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
|
Ceo meč | 38 | 30 | 8 | 0 | 78,9% |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
|
Ceo meč | 19 | 15 | 4 | 0 | 78,9% |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
|
2. poluvreme | 86 | 67 | 19 | 0 | 77,9% |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
|
2. poluvreme | 86 | 67 | 19 | 0 | 77,9% |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
|
1. poluvreme | 8 mali uzorak | 8 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
|
1. poluvreme | 8 mali uzorak | 8 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili gost
12
|
Ceo meč | 3 mali uzorak | 3 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Gost - 1+ gol
A1+
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 1 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Domaćin ili nerešeno
1X
|
Ceo meč | 1 mali uzorak | 1 | 0 | 0 | 100,0% |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
|
Ceo meč | 5 mali uzorak | 4 | 1 | 0 | 80,0% |
| Datum | Utakmica | FT / HT | Tip | Model | Pouzdanost | Uzorak | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01.11.2026.
14:00
|
Kladno — Hanácká
FNL
|
FT
1:3
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,1% | 65,8% | 10 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Kladno — Hanácká
FNL
|
FT
1:3
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,1% | 65,8% | 10 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Greifswalder FC — BSG Chemie Leipzig
Regionalliga - Nordost
|
FT
1:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
85,5% | 70,6% | 13 | Pao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Greifswalder FC — BSG Chemie Leipzig
Regionalliga - Nordost
|
FT
1:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
85,5% | 70,6% | 13 | Pao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Tasmania Berlin — Chemnitzer FC
Regionalliga - Nordost
|
FT
3:4
HT 1:2
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
87,0% | 71,6% | 13 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Tasmania Berlin — Chemnitzer FC
Regionalliga - Nordost
|
FT
3:4
HT 1:2
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
87,0% | 71,6% | 13 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
FC Rot-Weiß Erfurt — SV Babelsberg 03
Regionalliga - Nordost
|
FT
4:1
HT 2:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
87,7% | 71,8% | 14 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
FC Rot-Weiß Erfurt — SV Babelsberg 03
Regionalliga - Nordost
|
FT
4:1
HT 2:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
87,7% | 71,8% | 14 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Todesfelde — Eintracht Norderstedt
Regionalliga - Nord
|
FT
4:2
HT 1:2
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
92,3% | 71,0% | 12 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Todesfelde — Eintracht Norderstedt
Regionalliga - Nord
|
FT
4:2
HT 1:2
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
92,3% | 71,0% | 12 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Todesfelde — Eintracht Norderstedt
Regionalliga - Nord
|
FT
4:2
HT 1:2
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
91,1% | 69,9% | 12 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Todesfelde — Eintracht Norderstedt
Regionalliga - Nord
|
FT
4:2
HT 1:2
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
91,1% | 69,9% | 12 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
St. Pauli II — Eimsbütteler TV
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
90,3% | 72,0% | 13 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
St. Pauli II — Eimsbütteler TV
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
90,3% | 72,0% | 13 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
St. Pauli II — Eimsbütteler TV
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
89,7% | 71,9% | 13 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
St. Pauli II — Eimsbütteler TV
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 0:1
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
89,7% | 71,9% | 13 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Hamburger SV II — Hannover 96 II
Regionalliga - Nord
|
FT
4:2
HT 2:0
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
92,4% | 73,6% | 14 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Hamburger SV II — Hannover 96 II
Regionalliga - Nord
|
FT
4:2
HT 2:0
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
92,4% | 73,6% | 14 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Hamburger SV II — Hannover 96 II
Regionalliga - Nord
|
FT
4:2
HT 2:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
91,8% | 72,4% | 14 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Hamburger SV II — Hannover 96 II
Regionalliga - Nord
|
FT
4:2
HT 2:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
91,8% | 72,4% | 14 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
HSC Hannover — SV Drochtersen/Assel
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Ukupno golova 2+
2+ · Ceo meč
|
91,3% | 72,8% | 14 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
HSC Hannover — SV Drochtersen/Assel
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Više od 1,5 gola
O1.5 · Ceo meč
|
91,3% | 72,8% | 14 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
HSC Hannover — SV Drochtersen/Assel
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
91,2% | 72,5% | 14 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
HSC Hannover — SV Drochtersen/Assel
Regionalliga - Nord
|
FT
1:1
HT 1:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
91,2% | 72,5% | 14 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Oţelul — Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Liga I
|
FT
1:1
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 · 2. poluvreme
|
85,4% | 73,0% | 14 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Viborg — AC Horsens
Superliga
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
88,8% | 68,0% | 11 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Viborg — AC Horsens
Superliga
|
FT
1:0
HT 0:0
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
88,8% | 68,0% | 11 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Odense — Silkeborg
Superliga
|
FT
4:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
86,9% | 68,9% | 11 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
Odense — Silkeborg
Superliga
|
FT
4:1
HT 1:1
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 · 2. poluvreme
|
86,9% | 68,9% | 11 | Prošao |
|
01.11.2026.
14:00
|
BSC Young Boys — FC Zurich
Super League
|
FT
3:5
HT 3:2
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ · 2. poluvreme
|
89,6% | 66,6% | 10 | Prošao |
Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →