Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Nautico Recife
1P 1N 3I
14. mesto · 42 bodova
Forma · Operario-PR
1P 1N 3I
10. mesto · 48 bodova
Golovi · Over 1.5
56% vs 80%
BTTS 31% / 53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 2 — 2
8 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
88,6%
model procena
Liga 87,7% n=310
Domaćin kod kuće 81,3% n=16
Gost u gostima 93,3% n=15
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
VIP 16.09.2026. 00:30
Nautico Recife – Operario-PR
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,6%Detalji
VIP 16.09.2026. 00:30
Nautico Recife – Operario-PR
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,6%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 28
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:3
Poluvreme
1:1
Stadion
-
Grad
Recife

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Nautico Recife
14. mesto · 42 bodova
Operario-PR
10. mesto · 48 bodova
U 28. kolu brazilskog Serie B, Nautico Recife i Operario-PR su odigrali uzbudljiv meč koji je završen rezultatom 3:3. Pogledajte ključne momente, statistiku i sastave.
1'
Nautico Recife
Vinicius
Gol · Kauan Almeida da Costa
1'
Nautico Recife
Vinicius
Gol · Kauan Almeida da Costa
28'
Operario-PR
Gabriel Boschilia
Žuti karton · Foul
28'
Operario-PR
Gabriel Boschilia
Žuti karton · Foul
45+1'
Operario-PR
Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues
Izmena · Gabriel Feliciano da Silva
45+2'
Operario-PR
Vinícius Diniz Dall Antonia
Gol · Índio
57'
Nautico Recife
Samuel
Žuti karton · Persistent Infringement
57'
Nautico Recife
Samuel
Žuti karton · Persistent Infringement
67'
Nautico Recife
Kauan Almeida da Costa
Izmena · Luiz Cláudio
67'
Nautico Recife
Kauan Almeida da Costa
Izmena · Luiz Cláudio
67'
Nautico Recife
Benjamín Borasi
Izmena · Derek Freitas Ribeiro
67'
Nautico Recife
Benjamín Borasi
Izmena · Derek Freitas Ribeiro
74'
Operario-PR
Emaxwell Souza de Lima
Izmena · Paraiba
74'
Operario-PR
Emaxwell Souza de Lima
Izmena · Paraiba
74'
Operario-PR
Índio
Izmena · Juan Zuluaga
74'
Operario-PR
Índio
Izmena · Juan Zuluaga
74'
Operario-PR
Caio Dantas
Izmena · Aylon
74'
Operario-PR
Caio Dantas
Izmena · Aylon
81'
Operario-PR
Aylon
Žuti karton · Dissent
81'
Operario-PR
Aylon
Žuti karton · Dissent
83'
Nautico Recife
Jean Carlos
Gol iz penala
83'
Nautico Recife
Jean Carlos
Gol iz penala
84'
Operario-PR
Ángel Torres
Izmena · Hildeberto Pereira
84'
Operario-PR
Ángel Torres
Izmena · Hildeberto Pereira
87'
Nautico Recife
Jean Carlos
Izmena · Daniel Ferreira dos Santos Filho
87'
Nautico Recife
Jean Carlos
Izmena · Daniel Ferreira dos Santos Filho
87'
Nautico Recife
Wenderson da Silva Costa Ferreira
Izmena · Patricio Nunez\t
87'
Nautico Recife
Wenderson da Silva Costa Ferreira
Izmena · Patricio Nunez\t
88'
Nautico Recife
Daniel Ferreira dos Santos Filho
Gol
88'
Nautico Recife
Daniel Ferreira dos Santos Filho
Gol
90'
Nautico Recife
Igor Fernandes
Izmena · Gustavo Henrique
90'
Operario-PR
Vinícius Diniz Dall Antonia
Žuti karton · Argument
90'
Nautico Recife
Igor Fernandes
Izmena · Gustavo Henrique
90+4'
Operario-PR
Gabriel Boschilia
Gol
90+4'
Operario-PR
Gabriel Boschilia
Gol
90+5'
Operario-PR
Jose Abad Cuenu Rodriguez
Gol · Gabriel Feliciano da Silva
90+5'
Operario-PR
Jose Abad Cuenu Rodriguez
Gol · Gabriel Feliciano da Silva
90+7'
Nautico Recife
Hélio César Pinto dos Anjos
Crveni karton · Abusive Language
90+7'
Operario-PR
Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues
Žuti karton
90+7'
Nautico Recife
Hélio César Pinto dos Anjos
Crveni karton · Abusive Language
90+7'
Operario-PR
Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues
Žuti karton
90+8'
Nautico Recife
Patricio Nunez\t
Žuti karton · Foul
90+8'
Nautico Recife
Patricio Nunez\t
Žuti karton · Foul
51%
Ball Possession
49%
21
Total Shots
16
6
Shots on Goal
6
11
Shots off Goal
6
4
Blocked Shots
4
10
Shots insidebox
9
11
Shots outsidebox
7
4
Corner Kicks
2
1
Offsides
0
23
Fouls
10
2
Yellow Cards
4
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
2
409
Total passes
392
324
Passes accurate
322
8
Free Kicks
23

Analiza tipova · Nautico Recife

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 11 5 68,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Operario-PR

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Nautico Recife kod kuće · Operario-PR u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,1%
Nautico Recife 81,3% (16) · Operario-PR 93,3% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,1%
Nautico Recife 93,8% (16) · Operario-PR 80,0% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
80,6%
Nautico Recife 81,3% (16) · Operario-PR 80,0% (15)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
80,6%
Nautico Recife 81,3% (16) · Operario-PR 80,0% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
80,6%
Nautico Recife 81,3% (16) · Operario-PR 80,0% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
77,4%
Nautico Recife 81,3% (16) · Operario-PR 73,3% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
74,2%
Nautico Recife 68,8% (16) · Operario-PR 80,0% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
74,2%
Nautico Recife 68,8% (16) · Operario-PR 80,0% (15)
Bolji uzorak
TipNautico Recife
kod kuće
Operario-PR
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
93,3%
uzorak 15
87,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
87,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
80,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
80,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
80,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
77,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
68,8%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
74,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
68,8%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
74,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
71,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,8%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
67,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
71,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
71,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
67,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
67,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
67,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
67,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
61,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
61,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
61,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
67,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
67,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
64,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
61,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
58,1%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
71,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
64,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
54,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
68,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
58,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
54,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
54,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
51,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
48,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
58,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
58,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
54,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
51,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
45,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
45,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
51,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
51,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
51,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
51,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
48,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
48,4%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
45,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
45,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
45,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
45,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
38,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
48,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
48,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
48,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
35,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
48,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
45,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
45,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
41,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
41,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
41,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
38,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
32,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
32,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
38,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
37,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
32,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
37,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
32,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
32,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
32,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
32,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
32,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
29,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
29,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
29,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
41,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
38,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
35,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
35,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
32,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
29,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
32,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
32,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
29,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
29,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
25,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
25,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
25,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
22,6%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
35,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
35,5%
Nerešeno
X Ceo meč
18,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
22,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
22,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
22,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
22,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
19,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
19,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
16,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
16,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
16,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
32,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
29,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
29,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
29,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
22,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
16,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
16,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
16,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
16,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
16,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
16,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
9,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
22,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
22,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
12,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
12,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
6,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
6,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
6,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
6,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
6,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Nautico Recife

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Hélio dos Anjos
Startna postava 11
1MurielG
93Reginaldo LopesD
34WandersonD
3AlbertoD
23Igor FernandesD
8WendersonM
41SamuelM
7ViníciusM
10Jean CarlosM
24B. BorasiM
19Kaua Almeida da CostaF
Klupa 11
72DerekF
55G. GuruceagaG
22P. NúñezM
6RyanD
75H. SilvaM
78Daniel Ferreira dos Santos FilhoF
46Gustavo HenriqueD
28EversonF
13Gabriel Severino de SousaD
88CaioM
5AuremirM

Operario-PR

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Luizinho Lopes
Startna postava 11
33VagnerG
2Mikael DokaD
22J. CuenúD
43JosephD
6MoraesD
20Vinícius DinizM
5ÍndioM
7Á. QuiñonesM
10BoschiliaM
77MaxwellM
99Caio DantasF
Klupa 12
21BrennoM
8J. ZuluagaM
14Hildeberto PereiraF
30Pedro VilhenaM
88Neto ParaíbaM
16MirandaD
4KlausD
27Gabriel FelicianoD
28DuduF
1Elias Martello CurzelG
32CharlesM
11AylonF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 03.10.2026. 3 min čitanja

Nautico Recife i Operario-PR odigrali spektakularnih 3:3 u Serie B Brazil

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

Utakmica 28. kola brazilskog Serie B između Nautico Recife i Operario-PR odigrana je 15. septembra 2026. godine u gradu Recife. Susret je završen rezultatom 3:3, što je pokazalo visok nivo neizvesnosti i efikasnosti oba tima. Sudija na utakmici bio je M. Silva.

Tok utakmice

Utakmica je započela izuzetno brzo, pošto je domaći tim Nautico Recife postigao dva gola u prvoj minuti, oba puta strijelac je bio Vinicius, a asistencije je zabeležio Kauan Almeida da Costa. Operario-PR je uspeo da uzvrati golom Viníciusa Diniz Dall Antonie u 45+2. minutu, neposredno pred kraj prvog poluvremena, uz asistenciju igrača Indio.

U nastavku utakmice, Jean Carlos je u 83. minutu realizovao penal za Nautico Recife, dok je samo minut kasnije Daniel Ferreira dos Santos Filho postigao gol za domaće. Operario-PR je u samoj završnici meča, u 90+4. i 90+5. minutu, postigao dva gola preko Gabriela Boschilie i Jose Abada Cuenu Rodrigueza, čime su izjednačili rezultat.

Tokom utakmice bilo je i značajnih kartona. Gabriel Boschilia iz Operario-PR je dobio dva žuta kartona u 28. minutu, Samuel iz Nautico Recife je u 57. minutu dobio dva žuta kartona zbog upornog prekršaja, a u završnim minutima utakmice Hélio César Pinto dos Anjos iz domaćeg tima je dobio crveni karton zbog uvredljivog jezika. Takođe, Aylon iz Operario-PR je u 81. minutu dobio dva žuta kartona zbog prigovora, dok je Patricio Nuñez iz Nautico Recife dobio žuti karton u 90+8. minutu.

Izmene su bile učestale u drugom poluvremenu, sa ukupno po pet izmena za oba tima, koje su donete uglavnom u cilju osveženja tima i prilagođavanja taktike u završnici utakmice.

Ključni momenti
  • 1' - Vinicius postiže dva brza gola za Nautico Recife.
  • 28' - Dva žuta kartona za Gabriela Boschiliju iz Operario-PR.
  • 45+2' - Vinícius Diniz postiže gol za Operario-PR.
  • 83' - Jean Carlos postiže penal za Nautico Recife.
  • 88' - Daniel Ferreira dos Santos Filho postiže gol za domaće.
  • 90+4' i 90+5' - Dva gola za Operario-PR preko Gabriela Boschilie i Jose Abada Cuenu Rodrigueza.
  • 90+7' - Crveni karton za Hélio César Pinto dos Anjosa iz Nautico Recife.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Nautico Recife 4-2-3-1 Hélio dos Anjos
Operario-PR 4-2-3-1 Luizinho Lopes
Tim Broj Igrač Pozicija
Nautico Recife1MurielG
Nautico Recife93Reginaldo LopesD
Nautico Recife34WandersonD
Nautico Recife3AlbertoD
Nautico Recife23Igor FernandesD
Nautico Recife8WendersonM
Nautico Recife41SamuelM
Nautico Recife7ViníciusM
Nautico Recife10Jean CarlosM
Nautico Recife24B. BorasiM
Nautico Recife19Kaua Almeida da CostaF
Operario-PR33VagnerG
Operario-PR2Mikael DokaD
Operario-PR22J. CuenúD
Operario-PR43JosephD
Operario-PR6MoraesD
Operario-PR20Vinícius DinizM
Operario-PR5ÍndioM
Operario-PR7Á. QuiñonesM
Operario-PR10BoschiliaM
Operario-PR77MaxwellM
Operario-PR99Caio DantasF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte51%49%
Blokirani šutevi44
Korneri42
Faulovi2310
Slobodni udarci823
Odbrane golmana32
Ofsajdi10
Precizni pasovi324322
Žuti kartoni24
Crveni kartoni00
Šutevi unutar šesnaesterca109
Šutevi van okvira gola116
Šutevi na gol66
Šutevi van šesnaesterca117
Ukupni pasovi409392
Ukupno šutevi2116
Zaključak

Utakmica između Nautico Recife i Operario-PR u okviru 28. kola Serie B Brazila donela je zanimljiv i izjednačen rezultat 3:3. Statistički podaci pokazuju blagu prednost domaćeg tima u posedovanju lopte i ukupnom broju šuteva, dok je gostujući tim imao više slobodnih udaraca. Oba tima su koristila formaciju 4-2-3-1, a utakmica je bila obeležena brojnim izmenama i kartonima koji su uticali na dinamiku meča. Ovakav rezultat odražava visok nivo efikasnosti i borbenosti oba sastava, bez jasnog favorizovanja jedne strane na osnovu dostupnih podataka.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.